јелена карлеуша

Пронајдени се 632 резултати на тема „јелена карлеуша“
Радио Милева

Домот на Карлеуша за Велигден наликуваше на бајка, а на фотографијата на која позира со ќерките доби коментар од холивудската ѕвезда (фото)

Јелена Карлеуша, Велигден го прослави во својот двор во новата куќа на Дедиње. Најголемиот христијански празник, Јелена го прослави...
Радио Милева

Јелена Карлеуша не ги слави христијанските празници, ама сепак реши да го слави Велигден, заради оваа бизарна прична (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша објави неколку фотографии на кои ја покажа празничната трпеза за Велигден кој овој пат го прослави со своите ќерки...
Радио Милева

Македонската ријалити ѕвезда Елеонора Миљковиќ „ја закопа“ Карлеуша: Тоа што Јелена се фали дека носи „најнови“ парчиња од Версаче и Армани, Нора го носеше уште лани (ФОТО)

Јелена Крлеуша српската поп-фолк дива, белградската „мала од скандала“ пеознатата и популарна пејачка и најконтроверна членка на...
Радио Милева

Марија Шерифовиќ и Јелена Карлеуша првпат се сретнаа по кавгата за Вања Кнежевиќ – еве како се однесуваа пред камери (видео)

Дисквалификацијата на Вања Кнежевиќ од „Ѕвездите на Гранд“ се уште е актуелна тема во регионалните медиуми. Имено, кандидатката која...
Радио Милева

Карлеуша излезе топлес на тераса: „Популарна“ одзади додека гола однапред се сончаше на хотелскиот балкон во Дубаи (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша ужива на семеен одмор со своите ќерки Атина и Ника во луксузот на Дубаи. Популарната пејачка, која е многу активна на...
Радио Милева

Погледнете ги сите досегашни коментари кои Јелена Карлеуша ги упати на дисквалификуваната Вања Кнежевиќ (видео)

Во регионалните медиуми се уште главна тема е дисквалификацијата на кандидатката Вања Кнежевиќ која беше под менторство на Марија...
Радио Милева

Карлеуша мами погледи и во Дубаи: Пејачката покажа дека е прва класа, со панорама меѓу нозе од хотелската тераса! (ФОТО)

По турболентниот  период, Јелена Карлеуша реши да се тргне малку настрана од вревата и да замине на кус одмор. Изборот падна на Дубаи,...
Радио Милева

Карлеуша позира како да е порно дива: Во мрежасти чорапи и долна облека од латекс, поп-фолк ѕвездата со ѕвезди преку гради (ФОТО)

Дефинитивно не постои скандал што Јелена Карлеуша може да ја поремети. Фолк ѕвездата ништо не може да ја „извади од чевли“ и „истресе...
Радио Милева

Ова е нешто ниведено во „ЅГ“: Марија Груевска го распамети жирито – „Никогаш во животот немам видено ваква висока мода“

Bo последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ посебно внимание привлече Марија Груевска од Битола. Имено, Марија во златен балски фустан...
Радио Милева

Ова видео ја избрка Карлеуша од студиото на „Ѕвездите на Гранд“: Кога и го пуштија клипот, Јелена не можеше да поднесе да го гледа, стана и си замнина (ВИДЕО)

Во една од претходните емисии на „Ѕвездите на Гранд“, на Јелена Карлеуша и  пуштија едно видео со кое буквално ја избркаа од студио. Во...