гради

Пронајдени се 312 резултати на тема „гради“
Радио Милева

Александра Николиќ се соочува со сериозен здравствен проблем: Победничката на „Задруга 6“ мора итно на операција (фото)

Иако требаше да влезе во Елита и веќе се беше договорено, Александра Николиќ пред една недела дозна дека ќе оди на тешка операција бидејќи...
Радио Милева

Милица Дабовиќ со раширени нозе и крупен кадар на градите покажа се’: „И горе и долу, никогаш не ви била толку близу“ (ФОТО)

Милица Дабовиќ, кошаркарката која неодамна отвори профил на страницата за возрасни Onli fans, повторно направи хаос на социјалните мрежи...
Радио Милева

„Како две лубеници“: Гога Секулиќ кажа дека ќе ги смалува силиконските гради, но новите едвај влегуваат во кадар (фото)

Пејачката Гога Секулиќ поради болки во грбот ги смени силиконските импланти во градите, но иако многумина мислеа дека ќе ги намали,...
Радио Милева

Гога Секулиќ не може да ја заузда бујната предница: Пејачката се соблече на море, гигантските силикони штрчат нагоре (ВИДЕО)

Пејачката Гога Секулиќ, која неодамна ги замени силиконските импланти во градите, е снимена во костим за капење на плажа, а во фокусот...
Радио Милева

„Да можам, би била целосно природна“ – Наташа Беквалац призна на која пластична операција никогаш повеќе не би отишла (фото)

Водителот Огњен Амиџиќ во емисијата „Амиџи шоу“ ги угости пејачката Наташа Беквалац и пејачот Саша Матиќ. – Наташа, дали имаш некакви...
Радио Милева

Познатата актерка повторно ги запали социјалните мрежи: Селма Хаек во минијатурни бикини е вистинка „бомба“ (фото)

Познатата актерка Селма Хајек отсекогаш привлекувала големо внимание со својот изглед, а и денес и покрај тоа што има 56 години, температурата...
Радио Милева

Рада Кецман е брутално секси мињонче: Слатка како бонбонче, пејачката на во неа вљубените фанови им подели „гради на повелете“ и сочен бакнеж како лажна надеж (ВИДЕО)

Иако е релативно ново име на естрадата,  Рада Кецман успеа да засени многу свои попознати колешки. И со гласот, а особено со стасот и...
Радио Милева

Eлена Велевска доживува втора младост: Пејачката со секси фотосесија на своите следбеници им приреди „еротска радост“ (ФОТО)

Елена Велевска важи за една од најзгодните, најдобрите, најпопуларните и секако најбараните фолк пејачки кај нас. Уште на почетокот...
Радио Милева

Сопругата на Канје Вест го привлече вниманието на цел свет: Бујната русокоса ги покажа градите во тесен спортски градник (фото)

Канје Вест во саботата вечерта уживал во романтична вечера со сопругата Бјанка Ценсори во познат холивудски ресторан. Како што пренесува...
Радио Милева

„Го извади градникот, а градите голи …“ Саша Поповиќ поради тоа што го направи Злата Петровиќ ја забрани голотијата во „Гранд“ (фото)

Саша Поповиќ детално раскажа за својот живот и кариера во емисијата „Сценирање“ на телевизија Курир.рс Поранешниот прв човек на „Гранд“...
Радио Милева

Гога Секулиќ и Дарко Лазиќ биле истовремено пациенти во иста болница, а лекарите имале голем постоперативен проблем и со двајцата

Пејачката Гога Секулиќ истакна дека таа и нејзиниот колега Драко Лазиќ се запознале на клиниката каде и двајцата правеле естетски корекции,...
Радио Милева

Како желе во јо-јо ефект: Деколтето на Тамара Тодевска ќе ве хипнотизира, па наместо во првоаприлската маска, ќе гледате само во едно (видео)

За Тамара Тодевска изминатиот викенд, поточно саботата (1-ви април) беше резервиран за настап во еден познат скопски ноќен клуб каде...
Радио Милева

Маја Маринковиќ во шоуто на „Ами Џи“ ги покажа набрекнатите брадавици: Задругарките играа игра – „Јога диета, па трудејќи се прва да дојде до наградата на старлетата и излезе градата (ВИДЕО)

Ријалити старлеите од „Задруга“,  Сања Грујиќ, Маја Маринковиќ, Жана Омниа, Алекс Николиќ и Милица Веселиновиќ беа гостинки во „Ами...
Радио Милева

Старлетата е чудно градена или претерано надградена: Сораја повторно се заиграла со фотошопот или градите и се навистина двојно поголеми од главата? (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ не престанува да излегува за да се забавува по кафулињата и ноќните клубови иако се породи пред само неколку...
Радио Милева

Српската Ким Кардашијан: Сека Алексиќ шокираше со нејзиниот аутфит, а крстот на градите го стави во преден план (фото)

Популарната пејачка Сека Алексиќ синоќа настапи пред публиката во Ужице и на сите дами им приреди забава за паметење по повод Денот...