бременост

Пронајдени се 209 резултати на тема „бременост“
Радио Милева

Сања Кужет се огласи по напуштањето на „Гранд“: Еве како изгледа водителката во петтиот месец од бременоста (видео)

Водителката на „ Ѕвезде Гранда“ Сања Кужет го чека своето трето дете. Таа е бремена во петтиот месец и неодамна се пензионираше од работа,...
Радио Милева

Сања Кужет за прв пат го покажа трудничкиот стомак: Водителката со нова фотографија ги запали социјалните мрежи (фото)

Водителката Сања Кужет неодамна поради блажената состојба реши да се повлече во медиумска илегала и да ја напушти емисијата „Ѕвездите...
Радио Милева

„Мислев дека не можам да забременам“: Водителката на „Слагалица“ на 41 година го роди своето второ дете (фото)

Водителката на „Слагалица“ Јелена Симиќ веќе две децении ужива во љубовта со својот сопруг Драган Симиќ. Со својот 18 години постар...
Радио Милева

Цеца на само 22 години имала проблем со забременување, се решила за ин-витро, а ова била реакцијата на Аркан

Пејачката Цеца Ражнатовиќ има две деца со покојниот сопруг Жељко Ражнатовиќ Аркан, а во една прилика раскажа дека синот Вељко го добила...
Радио Милева

Девојката на Огњен Амиџиќ без трошка шминка: Мина покажа како изгледа во петтиот месец од бременоста (фото)

Партнерката на Огњен Амиџиќ немаме можност многу да ја гледаме со оглед на тоа што таа е во блажена состојба, таа не објавува ништо на...
Радио Милева

Бремената риалити ѕвездата заврши во болница: Кортни Кардашијан доби лекарска помош, а нејзиниот сопруг веднаш ја прекина турнејата (фото)

Тревис Баркер мораше да ја откаже турнејата со Blink-182, откако неговата бремена сопруга Кортни Карасјан заврши во болница. Бендот во петокот...
Радио Милева

Не сакала да абортира: Мајката на Новак Ѓоковиќ забременила по кратка врска, а од таткото на славниот тенисер немала никакви очекувања

Иако тој веќе неколку години е под будното око на јавноста и ни се чини дека знаеме речиси се’ за животот на Новак Ѓоковиќ, секогаш има...
Радио Милева

Се појавија досега невидени фотографии: Сузана Јовановиќ со стомак до заби, а Саша Поповиќ со насмевка до уши (фото)

Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана Јовановиќ со децении уживаат во хармоничен брак, а сега на интернет се појави фотографија од...
Радио Милева

Една од ретките која не се срами од својот изглед: Луна Ѓогани објави фотографија каква што досега не сте ја виделе (фото) 

Поранешната учесничка на тв реалити, Луна Ѓогани е пред влез во осмиот месец од бременоста, а сега на мрежите објави фотографии од првата...
Радио Милева

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ како природата да ја допрела со магично стапче – се породи двапати, но од бременоста ни трага (фото)

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ, Бојана која му роди два сина на Мирко Шијан, синот на пејачката Гоца Божиновска е вистинска секс бомба. Таа...
Радио Милева

Луна Ѓогани влезе во осмиот месец од бременоста, а сега открива од што најмногу се плаши: „Ме фаќа паника“ (фото)

Луна Ѓогани за некој ден влегува во осмиот месец од бременоста. Во првата бременост беше поопуштена, но по загубата на бебето и ризичната...
Радио Милева

Возбуда до плафон: За Антониа Гиговска дојде денот да трепери од убаво – „Кој ќе биде најголем фраер?“ (фото)

Јавните личности освен што се пејачи, водители, модели и слично, редовно се и инфлуенсери кои преку своите социјални мрежи на следбениците...