ана николиќ

Пронајдени се 216 резултати на тема „ана николиќ“
Радио Милева

Му посака само едно: Ана Николиќ проговори за новата љубовна врска на Раста и откри каков однос има со бившиот сопруг (фото)

Раперот Стефан Ѓуриќ Раста ужива во врската со неговата нова девојка Марија Балабан, која е 12 години помлада од него. Тие двајца заедно...
Радио Милева

Се огласи српската пејачка и на Павловиќ и порача: „Милица, ти ми го направи истото што ти го направи Ана Николиќ“ (ФОТО)

Пејачката Оља Бајрами преку Инстаграм и се обрати на Павловиќ потсетувајќи ја на песната која наводно и ја зела, откако последните неколку...
Радио Милева

Ана Николиќ ги шокираше сите на Инстаграм, сподели фотографија со песната на бившиот сопруг Раста и го означи раперот (ФОТО)

На раперот Стефан Ѓуриќ Раста наскоро ќе му истече казната за издржување куќен притвор, а месеците поминати во станот напорно работеше. Тој...
Радио Милева

Нема да верувате како изгледа: Мајката на Ана Николиќ во седмата деценија од животот во бикини има тело за чиста 10ка

Пејачката Ана Николиќ е активна на социјалните мрежи, а во една прилика покажа како изгледа нејзината мајка. Имено, таа на Инстаграм...
Радио Милева

Надвор се минус температури, а таа гори среде зима: Ана Николиќ полугола се прошета по улица во Белград (фото)

Ана Николиќ откако ја доведе својата линија до совршенство важи за една од најзгодните пејачки во регионот. Со оглед на тоа дека надвор...
Радио Милева

Ана Николиќ имаше брутален одговор на прашањето на новинарите за Раста: „Ти да не си некој сосед од селото, па те интеренсира тоа“

Пејачката Ана Николиќ во последно време е во центарот на вниманието на медиумите поради пишувањата за нејзиниот љубовен живот и шпекулациите...
Радио Милева

Соседите ја разоткрија вистинската Ана Николиќ: „Често ја гледаме со еден помлад маж, изгледа тоа е нејзиното ново момче“, а еве како се однесува кога има „жолта минута“

Соседите ја разоткрија вистинската Ана Николиќ: „Често ја гледаме со еден помлад маж, изгледа тоа е нејзиното ново момче“ Соседите...
Радио Милева

Aна Николиќ се огласи по написите дека е во врска со оженет маж: „Ќе мора да се потрудите да дознаете со кој сум спијам и дали сум заљубена“

Во медиумите се појавија вести дека пејачката Ана Николиќ е во врска со Дејан Николиќ, електричар од Белград кој се уште законски оженет...
Радио Милева

Инспирирани од трагични случувања: Зад песните „Сватови“ и „Мишо мој“ на Марина Туцаковиќ се крие тажна приказна

Многу естрадни уметници од домашната и регионалната музичка сцена отпејаа песни кои настанале како инспирација од лични, но и туѓи...
Радио Милева

Ана Николиќ сите ги изнасмеа: „Каков бре смак на светот, тоа е за сиромаштија… нам секој викенд ни е смак на светот“! (ФОТО)

Во текот на вчерашниот ден, Ана Николиќ успеа да предизвика лавина коментари на социјалните мрежи и да намее многумина. Имено, едно вирално...
Радио Милева

Марина Туцаковиќ никогаш не ја преболе неговата смрт: Стиховите што го кинат срцето во „Мишо мој“ му ги посвети на својот прерано починат 24 годишен син!

Марина Туцаковиќ ја загуби битката по сериозна болест на 67 -годишна возраст. Најпознатиот српски текстописец никогаш не се опорави...
Радио Милева

Раста пред Ана Николиќ беше во среќна врска со оваа црномуреста убавица, која ја остави заради пејачката (ФОТО)

Познатиот рапер Стефан Ѓуриќ Раста не престанува да го привлекува вниманието на домашната јавност откако се појави на музичкото небо....