ана николиќ

Пронајдени се 193 резултати на тема „ана николиќ“
Радио Милева

Ана Николиќ клеканата на колена ги покажа гаќичките на настап: Пејачката со панорама на меѓуножјето, публиката како пред телевизор, уживаше во прикажаниот призор (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ повторно започна да настапува, а на еден од првите настапи целосно се опушти, па снимките со гордост им ги покажа...
Радио Милева

Пејачката ниту оддалеку не е како на фотките на Инстаграм: Вака изгледа Ана, фатена на излегување од теретана (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ на социјалните мрежи редовно покажува извајана фигура, која ја стекна по борбата со вишокот килограми, благодарение...
Радио Милева

Нема да верувате како изгледа: Мајката на Ана Николиќ во седмата деценија од животот во бикини има тело за чиста 10ка

Пејачката Ана Николиќ е активна на социјалните мрежи, а во една прилика покажа како изгледа нејзината мајка. Имено, таа на Инстаграм...
Радио Милева

„Дојде со такси во ноќница“: Раста првпат раскажа како реагирал кога неговата бивша сопруга, Ана Николиќ му го уништи автомобилот

Раперот  Стефан Ѓуришиќ Раста се разведе од Ана Николиќ, но меѓу нив и понатаму има љубов и почит. Во гостувањето на една  емисија, Раста...
Радио Милева

„Тара мислеше дека таа е на фотографијата“: Ана Николиќ покажа како изгледала како дете, а нејзината ќерка е копија на мама (фото)

Пејачката Ана Николиќ е активна на социјалните мрежи каде што споделува што прави во текот на денот. Oвојпат, Николиќ на социјалните...
Радио Милева

Овие познати пејачки поради коронавирусот паднале во депресија и побарале стручна помош: „Некогаш не ми станува од кревет“

Пандемијата со коронавирусот не влијае само на физичката здравствена состојба туку и на психичката. Се побројни се луѓето кои бараат...
Радио Милева

„Мојот живот стана досаден и секој ден ми изгледа трагичен“: Ана Николиќ прележа корона, а сега се плаши за најблиските

Коронавирусот не ги заобиколи ниту познатите, па многу јавни личности прележаа корона. Некои од нив со силни симптоми, други со послаби,...