луксуз

Пронајдени се 28 резултати на тема „луксуз“
Радио Милева

Ѕирнете во луксузниот дом на Шакира и Пике: Приватен рај со соба за забава, бар на отворено, префинети детали и неверојатен поглед (фото)

Сместена во Мајами Бич, Флорида, оваа модерна резиденција со шест спални има карактеристики како голем базен, приватна плажа, просторија...
Радио Милева

Ќерката на Миле Китиќ живее во луксуз и раскош: Куќа од 550.000 евра, базен среде соба, скапа гардероба, билијард сала, теретана… и сето тоа од пеење во кафеана!

Ќерката на брачната фолк двојка, пејачите  Миле Китиќ и Марта Савиќ, младата исто така пејачка Елена Китиќ е многу активна на социјалните...
Радио Милева

Таткото на Богдана Ражнатовиќ и дедо на Вељко за свадбата им подари куќа, а еве што им купува за 250 илјади евра на другата ќерка Бојана и зетот Мирко

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ, Бојана Родиќ е бремена од врската со Мирко Шијан, а според српските медиуми, синот на пејачката Гоца...
Радио Милева

Нека блеска од луксуз – тој плаќа: Џорџина на Роналдо се облече во најскапото и ги рашири нозете на јахтата (фото)

Свршеницата на Кристијано Роналдо со новата објава уште еднаш поттикна многу коментари на Инстаграм. Не, овој пат таа не пружеше лишта...
Радио Милева

Газдата на „Пинк“ го покажа раскошниот дом, па погледнете во каков луксуз живее „великиот шеф“, Жељко Митровиќ (ФОТО)

Директорот на РТВ Пинк, Жељко Митровиќ, го покажа ентериерот на неговиот луксузен дом. Од фотографиите кои ги објави на социјалната...
Радио Милева

Филип Пецовски објави еротско видео, во кое Тина ќе ви го сврти умот: Мераклика на ноќен провод, луксуз, гламур и живот на висока нога! (ВИДЕО)

Младиот пејач Филип Пецовски кој на пошироката јавност и стана познат по одличниот впечаток што го остави со  своето учество во минатогодишната...
Радио Милева

На нозете носи златен „Ролекс“, а чантата и вреди како два стана во Белград: Дијана Јанковиќ позната како Диди Џеј е најбогата Србинка? (ВИДЕО)

Дијана Јанковиќ, попозната како Диди Џеј, која се омажи за дваесет години постариот Ај – Ти експерт Даниел Роквиќ во 2013 година, малку...
Радио Милева

Тука живее македонската елита, а беше и луксузното гнездо на Боки 13 за кое велеше дека за добар стил не се потребни пари, туку умеење и став! (фото)

Аферата „Рекет“ не престанува да ја бранува јавноста, но и социјалните мрежи. Вистинско „цунами“ од твитови, постови, коментари, монтажи,...