дубаи

Пронајдени се 92 резултати на тема „дубаи“
Радио Милева

Марина Висковиќ се соблече во Дубаи: Пејачката додека позира онака разголена на песокот, ќе ви го качи притисокот (ФОТО)

Марина Висковиќ пред неколку дена замина на одмор во Дубаи, па ја искористи можнста на сите да им покаже колку е телесно надарена и со...
Радио Милева

Работеше и заработи: Андреана Чекиќ се прошета со скапа и ексклузивна чанта – сите гледаат и не веруваат  (фото)

Пејачката Андреана Чекиќ реши да си даде одмор по напорната работа за време на празниците. Таа отпатува во сончевиот Дубаи, од каде редовно...
Радио Милева

Марија Нацева покажа дека не е само „брдо мускули“: И она што се гледа однадвор и она што доаѓа одвнатре кај неа е… уметност! (ФОТО)

Неа ја познавате како женски македонски фитнес модел, тренер и мотиватор, кој веќе одредено време живее во Обединетите Арапски Емирати....
Радио Милева

Каќа и Гобељ не штеделе за луксузен хотел па на одмор потрошиле 20 илјади евра, а ја прошетале и дадилката (фото)

Фудбалерот ги почестил Каќа и Катја со ексклузивен хотел во Дубаи, а за да биде таму сам со сопругата ја донел и дадилка на неговата ќерка. Годината...
Радио Милева

Карлеуша се прошета низ Дубаи речиси гола: Се поставува прашањето, зошто всушност носи крпчиња на себе кога веќе се’ е видено? (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша со своето издание успеа да го засени сиот луксуз на Дубаи. Пејачката пред неколку дена отпатува во потоплите...
Радио Милева

Сандра – Африка со жежок селфи поздрав од Азија: Градите на увид, очилата на папок – пејачката предизвика „хормонална турболенција“ од плажата пред нејзината хотелска резиденција во Дубаи

Сандра – Африка отпатува за Дубаи, каде веднаш ги почести своите следбеници со жешка фотографија во бикини. Пејачката летово беше...
Радио Милева

Бујното деколте во преден план: Пејачката Јана Тодоровиќ објави фотографија која наиде на „безобразни“ коментари (фото)

Пејачката Јана Тородовиќ ужива на одморот во Дубаи, а нејзините обожаватели уживаат во фотографиите кои таа ги објавува. Јана одмара...
Радио Милева

Ужива во луксуз: Фолк ѕвездата Јана Тодоровиќ со семејството заминала на егзотична дестинација, а една ноќ во хотелот ја чини 1000 евра (фото)

Популарната пејачка Јана не се штедеше за луксузна дестинација и одвои дури 30.000 евра за еминентен хотел, каде едно ноќевање чини дури...
Радио Милева

Карлеуша во Дубаи со нов еротски блесок: Белградската „мала од скандала“ со градите на жешкиот арапски песок (ФОТО)

Јелена Карлеуша ужива со ќерките Атина и Ника во Дубаи. Трите таму го прославија и нејзиниот 44-от роденден. Кога не одат во шопинг, заедно...
Радио Милева

Карлеуша го покажа луксузот во кој ужива: Со специјална торта, шампањ и поглед од милион долари, во Дубаи го прослави 44-от роденден (фото)

Српската поп-фолк дива Јелена Карлеуша го прослави својот 44 роденден, а по тој повод ги спакува куферите и замина во Дубаи. Имено, Карлеуша...
Радио Милева

Македонската старлета Драгана Спасовска: „Фактите говорат кој е во Дубаи, а кој во Македонија и јаде трачарски ла*на“ (ВИДЕО)

Материјалистите ќе кажат дека парите го вртат светот, а жените желни за лесен живот и брза заработка најчесто среќата си ја бараат во...
Радио Милева

Српските силиконски старлети распиштолени среде Дубаи ги збудалеа шеиците: Сораја и Шавија на провод или печалба? (ФОТО+ВИДЕО)

Двете познати силиконски старлети Наташа Шавија и Сораја Вучелиќ пред некоку дена замина за Дубаи. Овој популарен туристички центар...
Радио Милева

Милица Павловиќ само во розова провидна наметка покажа како меша секси сењорита: Жежок танц на фолкерката (ВИДЕО)

Пејачката Милица Павловиќ на социјалните мрежи се пофали дека првпат отпатувала на одмор во Дубаи. По фотографиите  и видеоснимките...
Радио Милева

Карлеуша е непоправлива „мала од скандала“ и таква ќе остане довека: Русокосата на ноќно капење со разголени гради, влезе во базен сосе облека (ФОТО)

Нов ден, нова провокација од  Јелена Карлеуша. рпската поп-фолк пејачка  објави нови фотографии од Дубаи, овој пат  како позира во базенот...
Радио Милева

Карлеуша на настап во Дубаи: Богатите гости и шеици со својот еротско-танчерски перформанс ги фрли во транс, па по настапот на балканската убавица, останаа со падната вилица (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша  со својот невиден спектакл влезе во историјата на најголемиот клуб на светот на вода „Float“ во Дубаи, воодушевувајќи...