задник

Пронајдени се 147 резултати на тема „задник“
Радио Милева

Атрактивната хрватска одбојкарка стана „вирална атракција“ откако нејзината соиграчка ја плескаше по задникот: Барбара сега покажа со што располага (ФОТО)

Барбара Ѓапиќ е хрватска одбојкарка која можеби до неодамна и не и беше  толку позната на  регионалната спортска  јавност, се додека...
Радио Милева

Џехва ги распамети фановите: Пејачката го покажа з*дникот во преден план, но него заборави да го сокрие (фото) 

Теодора Џехверовиќ не ги крие своите атрибути кои ги изгради со макотрпна работа во теретана. Пејачката често објавува свои разголени...
Радио Милева

Брутална провокација: Оваа Македонка ја има најжешката фотографија на плажа со напрчен задник во танга (фото+видео)

Во домашните портали честопати можеме да прочитаме за Македонката која го има најдоброто га*е, епитет кој не случајно е прилепен за...
Радио Милева

Маја Маринковиќ се огласи од болничкиот кревет и откри како поминала операцијата на задникот (фото)

Старлетата и учесничка во реалното шоу Маја Маринковиќ со естетска хирургија го смени личниот опис, а сега вгради силикон во задникот. Маја...
Радио Милева

Маја Маринковиќ одлучи да го „поправи“ и последниот природен дел од телото, а за интервенцијата ќе плати колку за еден автомобил (фото)

Старлета Маја Маринковиќ наскоро треба да посети пластичен хирург и да го зголеми задникот со импланти, но наводно се плаши од можните...
Радио Милева

„Силикони како воздушни перничиња и чудни импланти во задникот “: Никој не може да поверува како изгледа Тамара Ѓуриќ во костим за капење (фото +видео) 

Поранешната учесничка во реалното шоу Тамара Ѓуриќ ја користи секоја прилика да го покаже своето извајано тело, особено сега кога е...
Радио Милева

 Јована Јеремиќ одлучи да покаже како навистина изгледа, а следбениците и возвратија: „Аман, немој“ (фото) 

Познатата водителка Јована Јеремиќ одлучи  на социјалните мрежи да покаже како навистина изгледа, без обработка во фотошоп. – Покрај...
Радио Милева

Момчето на Ања Тодоровиќ и постави ултиматум – ново га*е или јас: Ријалити сталетата сега е во дилема дали да си го зголеми задникот или да го остави љубовникот? (ФОТО)

Поранешната ријалити учесничка Ања Тодоровиќ драстично го промени својот изглед по излегувањето од четвртата сезона на реалното шоу...
Радио Милева

Излезе од базенот, а на неа немаше апсолутно ништо: Поранешната девојка на Аца Лукас позираше потполно гола (фото+18)

Снимката на Божана Вујиновиќ на која е целосно гола ги „загреа“ социјалните мрежи. Поранешната девојка на Аца Лукас, старлетата од...
Радио Милева

Анѓела Ѓуричиќ и го сврте грбот на камерата: Ријалити ѕвездата  ја искриви кичмата и го покажа задникот во преден план (фото) 

Анѓела Ѓуричиќ веќе извесно време престојува во Црна Гора во куќата на нејзините родители во Ѓеновиќи, а како што стојат работите во...
Радио Милева

Вера Мештеровиќ божествена пред камери, секси на настани, ама и во теретана: Погледите вперени во расната убавица додека ја билда раскошната задница (фото)

Една од нашите најубави и атрактивни дами од јавниот живот, моделот,мисица и актуелна ТВ водителка Вера Мештеровиќ е во центарот на...
Радио Милева

Георгина Родригез позираше на јахта: Во преден план го стави задникот, а Роналдо покрај неа никој не го забележува (фото)

Георгина Родригез го покажа своето совршено обликувано тело на фотографии во костим за капење. Таа не можеше да одолее на убавото време,...
Радио Милева

Бојана Нушкова на плажа како секси фризерка приреди возбудлива глетка: Со јоргован танга „длабоко насадена“  во она што е за чиста петка! (ВИДЕО)

Летото и официјално пристигна, а на профилите на познатите започна рекламирањето на бикините со провокативни фотографии од преубавите...
Радио Милева

Привилегија само за понежниот пол: Теодора Џехверовиќ од публиката бараше да ја удираат по задникот, а потоа паднаа и закани (видео)

Пејачката Теодора Џехверовиќ на неодамнешниот настап имаше чудно барање од својата публика. Имено, таа побарала да биде удирана по...
Радио Милева

Синди и во петтата деценија важи за една од најатрактивните дами во регионот: Поранешната членка на групата „Моделс“ го покажа задникот во преден план (фото)

Ивана Стаменковиќ Синди е многу активна на социјалните мрежи каде ги објавува своите провокативни фотографии со  кои им го привлекува...
Радио Милева

Задникот на Станија вреди милиони: Старлетата призна дека одлично заработува од провокативните фотографиите (фото)

Станија Добројевиќ вели дека нејзиниот задник вреди милиони додека старлетата ужива на Копаоник, а машките фанови ги полуде со своите...