Инстаграм

Пронајдени се 297 резултати на тема „Инстаграм“
Радио Милева

Бритни Спирс се врати на Инстаграм со соопштение откако и пратија полиција: „Овој пат се претера!“ (фото)

Загрижените фанови пред неколку дена и пратија полиција во домот на пејачкта Бритни спирс поради загриженост бидејќи го избриша својот...
Радио Милева

Нов предизвик на Инстаграм: Прва го почна Елена Ристеска, а испровоцира уште петмина свои колеги кои се уште се без реакција (фото)

На социјалната мрежа Инстаграм досега сме виделе, посведочиле или биле дел од разни предизвици кои кружеле и зафатиле многумина што...
Радио Милева

Бритни Спирс тотално одлепи: Пејачката го изгуби компасот, а од фотографиите фановите сметаат дека и треба помош (фото)

Планетарната популарна пејачка Бритни Спирс очигледно целосно го изгубила компасот, па со секоја нова изјава или објава на социјалните...
Радио Милева

Следбениците повеќе не ја толерираат провокацијата на Ким Кардашијан: „Твојата ќерка ќе го види ова!“ (фото)

Ким Кардашијан е добро позната по своите провокативни изданија и модни одлуки кои ја шокираат пошироката јавност. Старлетата сега продолжи...
Радио Милева

Бритни Спирс објави фотографија на која е целосно гола: Нејзиниот коментар е уште поскандалозен, а милиони следбеници се прашуваат дали знамина со умот!? (фото)

Провокативните фотографии не се новитет на Инстаграм профилот на Бритни Спирс, но вчера таа објавила шокантна фотографија поради која...
Радио Милева

Џенифер Лопез ги избриша сите објави од Инстаграм и постави црна позадина: Што и се случува на големата ѕвезда?!

Пејачката и актерка Џенифер Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна позадина. Пејачката...
Радио Милева

(Не)кој проба да „и го смести“ на Кристина Димитри: Брзо ќе дознаете кој беше тој „сирот“ што се обиде да и го избрише Инстаграм профилот? (ФОТО)

Македонската убавица и пеачка Кристина Димитриевска се најде во нова неволја. Како што популарноста почна да и расте, а со тоа и бројот...
Радио Милева

Ќерката на Драгана Мирковиќ направи радикален чекор по злоупотребата на нејзината приватност, а новата реакција е сосема неочекувана (фото)

Мануела Бијелиќ пред околу два месеци го деактивираше својот Инстаграм профил и со тоа целосно се повлече од јавноста. Не се сомневала...
Радио Милева

Инстаграм бришеше фоловери и цели профили, а македонската водителка и инфлуенсерка најде начин како да провери дали нејзиниот работи: Миа Костова топлес го проверуваше и смируваше нивото на стрес (ФОТО)

Дојде и тој ден кога оние кои заработуваат од таканаречената нова професија, а не мораат да бидат ништо по професија, останаа препаднати,...
Радио Милева

„Харис и јас не сме повеќе заедно!“ – Рада Манојловиќ го потврди раскинувањето и им испрати порака на обожавателите (фото)

Веќе подолго време во медиумите се шпекулираше за раскинувањето на популарната пејачка двојка Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ, а сега...
Радио Милева

Наташа Беквалац го прослави 42 -от роденден со најблиските -„ Не е баш сè како што замислував“ (фото+видео)

Познатата пејачка Наташа Беквалац  со семејството го прослави својот 42 роденден, а во јавноста стигнаа и видеа од прославата. Наташа...
Радио Милева

Неуморна од промени: Кристина Димитриевска повторно го смени имиџот – ќе ја препознаете ли ваква? (фото)

Пејачката и мисица од Тетово, Кристина Димитриевска не остава простор и време за нејзините следбеници на социјалните мрежи да направат...