бикини

Пронајдени се 115 резултати на тема „бикини“
Радио Милева

Наташа Алексоска секогаш ја гледате закопчана до грло, а вака изгледа презентерката на временската прогноза на МТВ, на плажа во бикини (ФОТО)

Презентерката на временската прогноза на МТВ, атрактивната Наташа Алексоска ја гледадате секоја вечер. Секогаш  дотерана, стокмена,...
Радио Милева

Во „Ѕвездите на Гранд“ ја критикуваа поради вишокот на килограми, а сега Ивона Јовановиќ се соблече во бикини и прати моќна порака

Во претходните две сезони во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ учествуваше и кумановката Ивона Јовановиќ. Ивона со својот...
Радио Милева

Познатите Србинки се соблекоа во бикини: Силиконски предници, затегнати задници, тело-вретено и секси пози… пред објективот (ФОТО)

Освен што ни прават „лиги“ со фотографии од егзотични дестинации или прекрасни плажи, јавните личности ни создаваат уште една „главоболка“...
Радио Милева

Карлеуша во „перверзно“ бикини, со видео и порака распали по српските медиуми, па се премисли и ги избриша и видеото и пораката (ФОТО)

Јелена Карлеуша по сериалот екстремно секси фотографии и мини видеа од летниот одмор во Турција, се јави со уште една видео снимка. Исто...
Радио Милева

Нина Бадриќ со фотографија во бикини ја разбуди машката фантазија, но доби комплимент и од македонската пејачка

Нина Бадриќ е позната по тоа што ретко знае да се соблече и да ги покаже своите облини. Кога го прави тоа, го прави со стил, па затоа важи...
Радио Милева

Ирина Шајк ја прогласија за најдобар модел на бикини, а од цифрата која ja заработува по објава ќе ви се заврти во глава

Иако неодамна ја раскина врската со Бредли Купер, Ирина Шајк има причина за славење, односно ја прогласија за најдобар модел на бикини...
Радио Милева

Анастасија Петреска четири месеци по породувањето го откри својот телесен раскош на плажа во црвено бикини (фото)

Фолк пејачката Анастасија Петреска и нејзиниот сопруг и колега, фолк пејачот Владимир Поповски, како и многуимина, се спакуваа и заминаа...
Радио Милева

Помладите колешки може само да и позавидат: Неда Украден со соблече во бикини во седмата деценија од животот

Летото само што не започнало, а јавните личности веќе познаа да се разголуваат и соблекуваат во бикини. За Неда Украден годините се само...
Радио Милева

„Ми се случи немање воздух од убаво, кога не дишев од лошо“: Миа Костова гори како оган од новата љубов (фото)

Сакеле или не, летото сите не разголува телесно, а за ТВ водителката Миа Костова важи разголувањето по бинини, ама и душевното разголување. Со...
Радио Милева

Кога Љупка Митрова ќе ти пушти јазик и во танга бикини ќе ти сврти задник, ти доаѓа да и го… сликаш… за реклама! (ФОТО+ВИДЕО)

Кога си ќерка на богат струмички бизнисмен, а патем и кумашника на премиерот, се’ е многу полесно.  Сепак, најпознатата македонска...
Радио Милева

Марија Шерифовиќ е бујна и без силикони: Се соблече во бикини, па покажа дека има поголеми гради од половина естрада (ФОТО)

Марија Шерифовиќ несомнено е еден од најдобрите вокали во целиот регион. Нејзиниот глас никого не остава рамнодушен, така што таа нема...
Радио Милева

Повеќе од 2,8 милиони прегледи за само 4 часа: Бритни Спис по излегувањето од душевна болница вежба јога во бикини (видео)

Пејачката Бритни Спирс по излегувањето од душевна болница полека се враќа во нормала, барем ако се суди според нејзините објави на Инсатграм. Најновата...
Радио Милева

Лила планираше да остане дома, ама доби понуда што не се одбива: Гола отсабајле, во бикини преку ден… вака водителката го слави Велигден (ФОТО)

Лила Филиповска планираше за овој Велигден да остане дома. Така и го почна празникот, како вистинска жена – домаќинка. Вапцаше јајца,...