стомак

Пронајдени се 56 резултати на тема „стомак“
Радио Милева

Сека Алексиќ во тесен фустан ја истакна згодната фигура: Сите се воодушевени како пејачката изгледа на 42 години (фото)

На РТС вчера започна музичкиот натпревар „Сабор народна музика Србија 2023“, а честа да настапат во ревијалниот дел ја добија бројни...
Радио Милева

Откако откри дека е бремена по третпат и дека чека уште едно девојче, Луна Ѓогани го покажа и нараснатиот труднички стомак (фото)

Луна Ѓогани за првпат го покажа трудничкиот стомак откако таа и нејзиниот сопруг Марко Миљковиќ објавија дека чекаат уште едно девојче. Луна...
Радио Милева

Познатиот српски пејач матурата ја слави како втор роденден: Реља Поповиќ тоа попладне едвај преживеал, откако му пукале во стомак (ФОТО)

Раперот Реља Поповиќ го слави својот „втор роденден“ на датумот кога славел матура. Пред речиси 15 години му се случи настан кој целосно...
Радио Милева

„Се’ уште ми праќаш пеперутки, со секој кажан збор…“: Погодувате ли која млада македонска пејачка има вакви убави, долги нозе? (ФОТО)

Млада, згодна, атрактивна, привлечна, неретко провокативна, таа добива се повеќе комплименти не само за својот глас, туку и за својот...
Радио Милева

„Нека се јави оној кој го гледа стомакот покрај огромните гради“: Сека Алексиќ ги насмеа следбениците со најновото видео

Пејачката Сека Алексиќ е инспирација за многу жени, а сите се насмеаа кога рече дека е на диета ако не изеде 10 крем банани, туку три. Се...
Радио Милева

Сара Мејс влезе во 9-от месец од бременоста и објави преслатко видео од голиот стромак на кој се гледа како мрда бебето (видео)

Сара Мејс е во последниот месец од бременоста и наскоро ќе го држи во раце своето второ чедо. Пејката и сопругот уште пред неколку месеци...
Радио Милева

„Трудна сум… во петтиот месец сум“: Станија прво шокираше со својата фото објава дека е бремена, а потоа одново се снимаше разголена (ВИДЕО)

Ријалити ѕвездата и старлета Станија Добројевиќ заинтригира многумина со фото-објавата на социјалната мрежа каде најпрвин обзнани...
Радио Милева

Сани Гроздановска без да знае дека е вљубена „пеперутки во стомакот ја опија“, ама таа побрза да ги прати на… токсикологија! (ФОТО+ВИДЕО)

Сања Сани Гроздановска дефинитивно е по многу нешта „една и единствена“… Не само како пејачка која важи за „кралица на кафеанската...