ким кардашијан

Пронајдени се 42 резултати на тема „ким кардашијан“
Радио Милева

Ким Кардашијан сакаше да привлече внимание со голите гради под проѕирната маичка, но за коментарот кој го напиша и се смее цел свет

Најпознатата ријалити ѕвезда на светот, Ким Кардашијан, навикна да ги провоцира фановите ширум светот и да не остава никого рамнодушен. Меѓутоа,...