дара бубамара

Пронајдени се 94 резултати на тема „дара бубамара“
Радио Милева

Се огласи бившиот сопруг на Дара-Бубамара, човекот кому наводно му ги праќала експлицитните фотографии: Ништо не случајно, ова е смислен скандал! (ФОТО)

По големата прашина што се крена со објавувањето на фотографиите со „дилдо забавата“ на Дара – Бубамара, се огласи и човекот на кого...
Радио Милева

По грешка го објави на социјалните мрежи, а еве на кој маж Дара Бубамара сакала да го испрати експлицитното видео

Деновиве на социјалните мрежи, пејачката Дара Бубамара објави видео на кое орално се задоволува. Видеото со експлицитна содржина таа...
Радио Милева

Дара – Бубамара скандалот со секс сликите го сврте во своја полза: „Малку вежбав и… стиснав погрешно копче“ (ФОТО)

Дара Бубамара се најде во центарот на вниманието кога на социјалните мрежи објави експлицитно видео на кое се игра со сексуална играчка. Таа...
Радио Милева

Осамнаа нови експлицитни фотографии на Дара – Бубамара: Вчера на вибратор, денес на насловните страници (ФОТО 18 +)

Новите експлицитни фотографии на српската фолкерка  Дара Бубамара одново го тресат регионот. Имено, на Инстаграм повторно протекоа...
Радио Милева

„Во овие тешки моменти морам да бидам покрај неа“: Дара Бубамара се огласи по повод смртта на мајката на Карлеуша

Дара Бубамара и Џорџе Давид се огласија по поводот смртта на мајката на Јелена Карлеуша, Дивна Карлеуша. Дара која е добра другарка со...
Радио Милева

Дара Бубамара е домино дама: Пејачката со „џиновско“ деколте ги фрли мажите во транс (фото)

Српската пејачка Дара Бубамара често знае да изјави дека постојано има додворувачи, па за тоа не ретко ја користи картата на провокација. Нејзиниот...
Радио Милева

Војната продолжува: Дара Бубамара тотално збесна од Владо Георгиев – „Пијандуро, психо, ќе те пријавам во полиција“!

Новата војна на српската естрада меѓу Владо Георгиев и Дара Бубамара дополнително се разгоре. Имено, пејачот откако ја сретна Дара на...
Радио Милева

Војната продолжува: По жестоките навреди Дара и Владо Георгиев се сретнаа на аеродром и се случи неочекуваното

По неколку јавни прозивки и меѓусебно препукување, Владо Георгиев и Дара Бубамара се сретнаа на белградскиот аеродром. Пејачот ја искористи...