Љубов и Секс

Колку и да било добро, овие работи никако не смеете да ги правите пред и после интимниот однос!

Можеби сте слушнале или прочитале дека е добра идеја да уринирате веднаш после сексот, за да ја намалите можноста за инфекција на уринарниот...
Љубов и Секс

Дали вашиот партнер глуми дека е заљубен во вас : Овие 3 знаци покажуваат дека сте во врска која нема иднина!

Како треба некој да се позиционира во такви врски и дали воопшто треба да остане во нив? Ова прашање им пречи на многу луѓе, кои не се...