старлета

Пронајдени се 31 резултати на тема „старлета“
Радио Милева

Душко Тошиќ ја изневерувал Карлеуша со српската стралета Сораја: И ветил развод, па и купил дијамантска нараквица „Картие“ од 60.000 евра!? (ФОТО)

Сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ, исто така ја наголемо ја изневерувал пејачката. Тој тајно се гледал со познатата...
Радио Милева

Хрватската старлета Ава Карабатиќ со фрапантна изјава ги шокираше Србите: „Ако ве интересира моето мислење за Косово – тука сум…“ (ФОТО)

Една од најпознатите хрватски старлети, но исто така и една од најскандалозните јавни личности во Хрватска, Ава Карабатиќ, се пофали...
Радио Милева

Деси сама си ги „меси“: Најпознатата бугарска старлета гордо ги зграпчи своите силиконски гради, а хејтерите се фатија за… стриите! (ФОТО18+)

Најпознатата бугарска старлета  Деси Димитрова, попозната како Деси – Фотосесијата повторно ги скандализира социјалните мрежи,...