стан

Пронајдени се 154 резултати на тема „стан“
Радио Милева

Вики Миљковиќ се пофали како изгледа нејзината тераса од станот, а следбениците се изненадија кога го видоа луксузот во кој живее (видео)

Пејачката Вики Миљковиќ освен што пее, продава и недвижен имот. Освен што продава станови на ексклузивни локации во Белград, веќе неколку...
Радио Милева

Станија Добројевиќ покажа колку е вредна домаќинка:  Старлета го чисти  станот облечена во танга бикини  (фото)

Станија Добројевиќ неодамна започна „нов живот“ во Мајами, а како вистинска домаќинка неделата ја искористи да си го исчисти новиот...
Радио Милева

Во спалната има лав низ целиот ѕид, а во бањата златна чешма – погледнете го новиот стан на Јована Јеремиќ (фото)

Водителката Јована Јеремиќ купила стан во Дорќол за 200.000 евра, а својата оаза на мирот ја украсила во сосема автентичен стил. Имено,...
Радио Милева

Светли нијанси, минималистички стил и модерен мебел: Погледнете го луксузниот стан на Цеца Ражнатовиќ во Црна Гора (фото) 

Покрај луксузните недвижнини во Белград и Кипар, семејството Ражнатовиќ поседува и стан во Будва. Бидејќи црногорското крајбрежје...
Радио Милева

Прво се криеа, а сега се огласи и новата девојка на Огњен Амиџиќ: Мина првин се јави со селфи од емисија, а потоа и со фотографија од станот на водителот (ФОТО)

Водителот Огњен Амиџиќ по разводот со манекенката Данијела Димитровска ја освои 20 години помладата колешка Мина Наумовиќ. Двајцата...
Радио Милева

Новата госпоѓа Ѓоковиќ од корен му го смени животот на сопругот: Сашка од станот на мажот направи деловен простор (фото) 

Сашка Веселинов, сега Ѓоковиќ, поранешната водителка која набрзо по започнувањето на кариерата дала отказ затоа што решила да започне...
Радио Милева

Рада Манојловиќ  по повеќе од 15 години кариера го купува првиот стан: „Локацијата ќе ја кријам од сите, ќе биде надвор од Белград“ (фото) 

Пејачката Рада Манојловиќ одлучи да купи стан надвор од Белград. Имено, како што признава Рада Манојловиќ, таа е на добар пат да реализира...