син

Пронајдени се 666 резултати на тема „син“
Радио Милева

Ретко го покажуваат јавно: Синчето на Даниел Кајмакоски и Кристина Димитриевска веќе е потпораснато момченце (фото)

Тој е нивната слаба точка, нивниот свет, нивното се’ – Давид, наследникот на поранешната брачна двојка, Даниел Кајмакоски и Кристина...
Радио Милева

Загубата ја уништи: Лиса Мари Присли изгледа непрепознатливо, а сега проговори и за самобиството на нејзиниот син (фото)

Лиза Мари Присли проговори за филмот за нејзиниот татко кој наскоро ќе ја доживее својата премиера, а проговори и за смртта на нејзиниот...
Радио Милева

„Ништо не може да те подготви за овој момент“: Водителката Анастасија со емотивна порака ја сподели првата фотографија од синчето (фото)

Новинарката и ТВ водителка Анастасија Богданоска пред неполн месец стана мајка по вторпат и на свет досесе машко бебе. Поранешната...
Радио Милева

Синот на Весна Петрушевска славеше матура во Америка, а таа како горда мама на сите им покажа каков згоден млад убавец има (фото)

Актерката Актерката Весна Петрушевска во месец јули 2020 година откри дека нејзиниот син Кирил одлучил да замине во Америка кај неговиот...
Радио Милева

Се породи водителката Анастасија Деа Богданоска: „Се роди синко, пијте по една од мене“ – порача таткото Богдан Илиевски – Бетмен (ФОТО)

Се породи новинарката и ТВ водителка Анастасија Деа Богданоска. Поранешната уредничка на утринската програма на ТВ Алфа на свет го...
Радио Милева

Принова во семејството на поранешниот претседател Ѓорѓе Иванов – синот Иван и снаата Јана станаа родители: „Добредојде на овој свет, принцу“!

Синот на поранешниот претседател на Република Македонија, Ѓорѓе Иванов, Иван и неговата сопруга Јана станаа за прв пат родители. Младиот...
Радио Милева

Како изгледаат денес и што работат децата и сопругата на македонската фолк легенда, покојниот Пепи Бафтировски (ФОТО)

Пепи Бафтировски беше еден од најпознатите фолк пејачи на македонската сцена во 90-ите. Се прослави со песната „Сине мој“ која ја снимаше...