одмор

Пронајдени се 124 резултати на тема „одмор“
Радио Милева

За една ноќ во хотел платиле 1 200 евра: Еве колку пари потрошиле познатите дами за луксузен одмор

Иако календарски се уште е лето, летните одмори речиси завршија, освен за оние кои се одлучиле во септември да заминат на некоја дестинација. Познатите...
Радио Милева

Милена Антовска во летна семејна идила на море: Водителката во опуштено издание ги „распосла“ облинитена на Тасос (фото)

Познатата телевизиска водителка Милена Антовска заедно со семејството летува на егзотичниот осторв Татос. Милена и сопругот Гордан...
Радио Милева

Аца Лукас вљубен до уши го одврза ќесето: Пејачот потрошил 15.000 евра за 5 дена на Капри со девојката! (ФОТО+ВИДЕО)

Аца Лукас и неговата вереница Јована Дорошки заминаа на краток одмор од само пет дена, за што пејачот издвоил неверојатни 15 000 евра, открива...
Радио Милева

Александра Заева со момчето на Малта: Македонска заедница ѝ понуди помош за сместување и работа на ќерката на Заев (ФОТО)

Додека илјадници млади Македонци  од мака заминаа од земјава избирајќи ја Малта со надеж дека е земја во која ќе можат да најдат работа,...