одмор

Пронајдени се 378 резултати на тема „одмор“
Радио Милева

Џехва ги распамети фановите: Пејачката го покажа з*дникот во преден план, но него заборави да го сокрие (фото) 

Теодора Џехверовиќ не ги крие своите атрибути кои ги изгради со макотрпна работа во теретана. Пејачката често објавува свои разголени...
Радио Милева

Македонската фолкерка ужива разголена на егзотична дестинација: Елена Јовческа предизвика „земјотрес“ откако се соблече топлес… на море во Египет (ФОТО)

Македонската фолкерка Елена Јовческа е една од оние пејачки која покрај пеењето е и умешен инструменталист и тоа на еден традиционален...
Радио Милева

Каролина излезе од резервирана зона: Близок кадар во мини бикини и парада пред објектив со набрекнати брадавици (видео)

Каролина Гочева летото го користи максимално. За згодната и позната битолчанка со скопска адреса, патувањата со своите сакани се неизоставен...
Радио Милева

Лила Филиповска во Дубаи, дели ист поглед со Бијонсе, Џеј Зи, Кендал… Водителката во дилема дали да оди и кај Бекамови на кафе? (видео) 

ТВ водителката на „Се’ или нешто“  Лила Филиповска го живее она за кое многумина би помислиле дека е невозможно. Таа откако се подготви ...
Радио Милева

Вера Мештеровиќ не ги преферира танга бикини моделите, но кога ќе се сврти одзади, дури и оние обичните мамат поглед така длабоко врежени на неа (фото)

За некогашната Мис на Македонија, модел и актуелна ТВ водителка на утринската програма на Канал 5 „Здраво Македонијо“, Вера Мештеровиќ,...
Радио Милева

Дара Бубамара ги покажа „седмиците“: Пејачката се соблече во бањата, а жешките кадри ќе ви го одземат здивот (фото)

Дара Бубамара ги искористи неколкуте слободни денови меѓу настапите, па отпатува на еден грчки остров. Имено, Дара летните денови ги...
Радио Милева

Шефот на групата Молика по разводот од Анета, со својата нова убавица замина на Јадранот: Кога Џими ќе ја јавне, задоволството ништо не може да го запре (ФОТО)

Откако по 22 години и брак и професионална соработка во нивната група „Молика“, музичарот Џими Мицевски  и пејачката Анета Мицевска...
Радио Милева

Еве која дојде на нејзино место: Бившиот на Цеца во љубовен занес разменува страсти на одмор со новата девојка (фото)

По кратката посета на Хиландар и запознавањето со манастирскиот начин на живот, Боган Срејовиќ му се врати на секојдневниот хедонизам. Поранешното...
Радио Милева

За Лила летен одмор никогаш доста, овој пат замина за Дубаи: „Кога ќе мислат дека си паднал, ти качи се на највисокиот базен на светот“ (видео)

Откако надмина едно сериозно животно премрежје, ТВ водителката на „Се или нешто“ и инфлуенсерка, Лила Филиповска, животот го живее...
Радио Милева

Бранка Соврлиќ во седмата деценија изгледа како „бомба“: Фолк милионерката се соблече во костим за капење и покажа колку е згодна (фото)

Пејачката Бранка Соврлиќ (66) во кариерата заработила цело богатство, па сега живее многу удобно. Бранка Соврлиќ ужива во плодовите на...
Радио Милева

Татјана Лазаревска од прв ред ја снимаше Дара Бубамара на настап во Будва, а од глетката реалната слика за српската пејачка стана многу појасна (видео)

Брачната фолк двојка Татјана Лазаревска и Новица Василевски пред три недели од Австралија решиаја да си дадат пауза за летен одмор...
Радио Милева

Ќерката на Слаѓа и Ѓоле малку си поигра во фотошоп и го смени личниот опис, а потоа ги покажа сите тетоважи на задникот (фото)

Ќерката на танчерите Слаѓа Делибашиќ и Ѓоле Ѓогани, Силвија моментално ужива на море, од каде ги израдува своите следбеници со фотографии...
Радио Милева

„После одмор ги пуштам“: Милена Антовска има совршена инспирација за сите оние дами кои се плашат од промени (фото)

Ако сте од оние кои штом се договорат кај фризер почнуваат да пребаруваат на интернет, тогаш сте на вистинското место, бидејќи не е невообичаено...