базен

Пронајдени се 30 резултати на тема „базен“
Радио Милева

Џесика Палашоска се капеше со слон па го погали по сурлата, а среде „забавата“ на слонот му се наежија сите влакна… на главата! (ФОТО)

„Отсекогаш ме фасцинирале патувањата, запознавањето на нова култура и начинот на живот на другите народи. Сакам да патувам и да откривам...
Радио Милева

Сите го знаеме како рецепционерот Талат од „Преспав“, а вака изгледа Дритон Вејсели кога ќе се соблече и влезе во базен (фото)

Третата сезона на серијата „Преспав“ ја освои публиката ширум Македонија и успеа да го задржи вниманието на гледачите пред ТВ екраните. Секои...
Радио Милева

Наперчената Александра го изнервира Давид: И го шутна шишето со вода во базенот, а малку фалеше и неа (ВИДЕО)

Реалното шоу „Задруга 2“ е чудно место каде се случуваат, или барем најчесто се случуваат две работи: Или жестока кавга или жесток секс! Александра...
Радио Милева

Бившите „задругарки“ Ана Кораќ и Сања Станковиќ – две жешки, бујни и сочни „секс бомби“ во една „Бомба“ (ФОТО+ВИДЕО)

Бившите учеснички во реалното шоу „Задруга“, Ана Кораќ и Сања Станковиќ заедно со раперот Ненад Алексиќ – Ша, снимаа видео. Спотот...
Радио Милева

Додека Киа Коцкар го снимаше првиот свој спот разголена крај базенот, комарците и го уништија денот (ФОТО)

Победничката на реалнотот шоу „Задруга“, згодната екс сопруга на Слоба Радовановиќ, Кристина Киа Коцкар вчера попладне па се до вечерта...