анастасија ражнатовиќ

Пронајдени се 339 резултати на тема „анастасија ражнатовиќ“
Радио Милева

Светли нијанси, минималистички стил и модерен мебел: Погледнете го луксузниот стан на Цеца Ражнатовиќ во Црна Гора (фото) 

Покрај луксузните недвижнини во Белград и Кипар, семејството Ражнатовиќ поседува и стан во Будва. Бидејќи црногорското крајбрежје...
Радио Милева

Цеца скржаво крие се’ за свадбата на Анастасија и Немања, но сега осамнаа детали за кои веќе се подготвуваат, а ќе ги чинат дебело

Анастасија и Немања пред Бог се венчаа пред еден месец во Србија во манастирот Рајиновац, а во блиска иднина следуваат уште две прослави. Имено...
Радио Милева

Цеца не е информирана за свадбата на ќерка си, а за точниот термин поим нема: „Престанете да зборувате!“

Цеца Ражнатовиќ проговори за снимањето на новата сезона на „Ѕвезда Гранда“, но се осврна и на Анастасија и нејзиниот брак. Анастасија,...
Радио Милева

Промената на госпоѓа Гудељ: Анастасија се врати во Србија, а ова е првото нешто што го направи за себе (фото)

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ, која неодамна се омажи за Гудељ, се врати од Севиља во Србија, каде што го поминува времето...
Радио Милева

Раздор во семејството Гудељ: Мајката на Немања со објава која ги подгреа шпекулациите дека не ја сакаат Анастасија за снаа – „Не им ја врти главата на братот и сестрата“ (фото)

Свадбата на Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ повторно ја отвори темата за односот на двете семејства. Младиот пар минатата недела...
Радио Милева

Анастасија и Немања купуваат куќа во Шпанија: Парот одлучи да го прошири семејното гнездо подалеку од Србија (фото)

Анастасија и Немања Гудељ пред неколку дена тајно се венчаа во манастирот Рајинац, а на церемонијата присуствуваа само најтесниот круг...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ во тајност го кажаа судбоносното „да“, а еве колку плати пејачката за венчаницата (фото)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ во строга тајност се венчаа и се заколнаа на вечна љубов. Парот го кажа судбоносното...
Радио Милева

Сите детали за свршувачката на Анастасија Ражнатовиќ: Колку чини прстенот, кога ќе биде свадбата и кое презиме ќе го земе невестата (видео)

Анастасија Ражнатовиќ (25) се мажи со Немања Гудељ (31) и го зема неговото презиме! Ќерката на Цеца ја запроси фудбалерот Немања на Ибица,...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ кажа „Да“: Немања Гудељ на романтична вечера ја запроси ќерката на Цеца (видео)

Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ се свршија. Тој приредил романтично изненадување. На подот ливчиња од роза кои го покажуваат...
Радио Милева

Се појави досега невидена фотографија: Анастасија Ражнатовиќ во провокативна облека седи во скутот на Гудељ (фото)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ деновиве престојува во Севиља со своето момче Немања Гудеља од каде често се огласува. Последните...
Радио Милева

Базен во апартманот и поглед од соништата: Анастасија Ражнатовиќ го „запали“ интернетот со фотографии од одморот (фото)

Анастасија топлите денови ги поминува на Ибица со својот партнер, фудбалерот Немања Гудеља, каде ужива во сонцето. Taa со своето момче...