анастасија ражнатовиќ

Пронајдени се 106 резултати на тема „анастасија ражнатовиќ“
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ дојде во Скопје, а пејачката Лина Пејовска ја угости во ресторанот на татко и (фото)

Ќерката на српската фолк ѕвезда Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, периодов се почесто патува на релација Белград-Скопје. Причината за тоа...
Радио Милева

Дарко Димитров проговори за соработката со Анастасија Ражнатовиќ, Наташа Беквалац…„Кај мене нема ѕвезди, јас сум ѕвезда“ (видео)

Српската естрада се почесто е на гости во Скопје, но не само за настапи, туку и по парче музичка уметност. Во последно време во студиото...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ ќе го памети одморот во Турција, платила дебело ама сместувањето и ги уништи нервите! (видео)

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, замина на одмор во Турција, бидејќи за неа време за одмор и трошење пари, секогаш има, но овој...
Радио Милева

Ќерката на Пикси пред 15 години живеела со сегашното момче на Анастасија Ражнатовиќ – Ања објави непознати детали

Ања Валенте, ќерката на Драган Стојковиќ Пикси, живее во Париз и неодамна се омажи за славниот возач Ига Валенте, а сега одеднаш откри...
Радио Милева

Не сака да слушне за мажачка: Анастасија Ражнатовиќ искрено за бракот, откри и зошто не сака дует со мама Цеца!

Иако е исполнета и емотивно среќна, младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ вели дека сè уште не размислува да застане на „лудиот камен“. Анастасија...
Радио Милева

Анастасија и испрати „скриена порака“ на Луна: Ќерката на Цеца вака реши да „расчисти“ со оние кои повеќе не ги смета за пријател(к)и (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ со нова порака им се обрати на своите фанови на Инстаграм, па ги разбранува социјалните мрежи со она што го напиша. Имено,...
Радио Милева

Летаа банкноти од 500 евра додека Анастасија Ражнатовиќ на роденден кај бизнисмен ја пееше „Кукавица“ (фото)

Анастасија Ражнатовиќ (21) е блиска со Драгослав Илиќ, бизнисмен кој се занимава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела. Илиќ,...
Радио Милева

„Тоа е важен чекор“: Анастасија проговори за промените во врската со Ѓорѓе и дали зема пари од мама Цеца

Младата пејачка вели дека е свесна дека има такви кои велат „лесно е за неа“ од многу причини, но верува дека се борела за многу од постигнатите...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ во секси бела комбинација се појави на фестивалот „Влез“, а еве кој и правеше друштво

Анастасија Ражнатовиќ синоќа се појави на фестивалот „Влез“ Таа на ова музичко случување се појави во друштво на нејзините пријателки...