модел

Пронајдени се 34 резултати на тема „модел“
Радио Милева

Нема маж што не воздивнува по водителката на „Ѕвездите на Гранд“, а еве Сања Кужет што работела пред 12 години (ВИДЕО)

Сања Кужет (34), водителката на популарната музичка емисија “Ѕвездите на Гранд”, пред 12 години се обиде да се проба на филмското...
Радио Милева

Ја паметите ли атрактивната Дени, некогашниот македонски модел, популарна ТВ водителка и пејачка? (ФОТО+ВИДЕО)

Оние малку повозрасните, или подобро речено што се родени пред 2000 години, сигурно се сеќаваат на девојката  која ја  гледавме како ТВ...
Радио Милева

(ФОТО) Македонска секс бомба ги запали Германците: Сака да биде пејачка како Бијонсе, а ужива и да се соблекува пиштол гола!

Иако е родена Македонка, кај нас е речиси непозната се додека од неодамна не осамнаа нејзините голи фотографии кои ги направи за германското...
Радио Милева

(ФОТО) Штипјанка со светска убавина: Талентирана, успешна, уникатна, а наша – Марис Џолин опива со својата егзотика!

Минатото лето Драган Величковски – Тајзи го објави синглот „Омилена“ и спотот за истата, во кој главната улога и припадна на убавата...
Радио Милева

(ФОТО) Ќе гледате само во нејзините нозе: Елена Стефановска на модна ревија- ретко кој не сврти поглед кон она што го носеше на себе!

ТВ водителката Елена Стефановска навистина знае да живее со стил, а кога професијата што ја имате ја работите со љубов, тогаш не чувствувате...
Радио Милева

Прилепчанката Жаклина – Жаки ве става на „слатки маки“: Црно под бело па не се гледа… само се насетува! (ФОТО 18 +)

Македонија можеби ги нема Станија, Сораја, Тијана – Ајфон, Сандра – Медуза… и останатата плејада од српската ергела на познати...