мода

Пронајдени се 77 резултати на тема „мода“
Радио Милева

Марјана Станојковска и Ким Кардашијан носат исти гаќички и градник: Животинскиот принт е во мода, за секоја пригода! (ФОТО)

Нашата лото девојка, ТВ водителка и  инфлуенсерка Марјана Станојковска важи за една од најнегуваните и најдотераните јавни лица. И...
Радио Милева

„Комплекс им набиваш на помладите“: Кога Каролина Гочева во кусо здолниште ќе ги прекрсти голите долги нозе (фото)

По многуте концерти за деветиот студиски албум „Извор“, Каролина Гочева го заокружи својот последен музички проект, а оттогаш новитетите...
Радио Милева

Дарко Митев – момчето што ги фотографира најубавите македонски девојки: Што би дале да сте на негово место? (ФОТО)

Многумина гледајќи ги разголените фотографии на македонските убавици веројатно се прашуваат кои се луѓето што ги фотографираат?  Кој...
Радио Милева

Елеонора Миљковиќ и Ива Спасовска се физички слични, иако не се роднини: Што ги врзува „задругарката“ и креаторката? (ФОТО) ?

Овие две убавици ги имаат сите физички предиспозиции да бидат вбројани во редот на најубавите, најзгодните, најсексапилните и најпожелните...