манекенка

Пронајдени се 24 резултати на тема „манекенка“
Радио Милева

Татјана Стојановска, денес една од најдобрите ТВ презентерки на јавноста и стана позната по нешто сосема друго! (ФОТО)

Таа важи за една од најдобрите и најискусни македонски ТВ презентерки… Годините минуваат, телевизиите  се менуваат, но не и таа…...
Радио Милева

Ги покажа голите гради, спречи човек да не се самоубива скокајќи од мост, се обиде како водителка, па ја снема… се до денес! (ФОТО)

Српската манекенка и модел  Катарина Вучетиќ привлече најголемо внимание како учесник во реалното шоу “Surveyor” каде ги покажа голите...
Радио Милева

Српската манекенка Дејана Живковиќ гола на Инстаграм: Девојката на тенисерот ги покажа брадавиците! (ФОТО)

Атрактивната српска манекенка и топ модел Дејана Живковиќ е позната по нејзината сексуална привлечност, особено откако често почна...
Радио Милева

(ФОТО) Нозе долги како година со шлиц до препони: Дали ова е најатрактивната македонска Баба Мразица?!

Празничниот период е повод за кој повеќето припаднички на понежниот пол се грижат да го облечат најубавото на себе, а според темпераментот,...