килограми

Пронајдени се 20 резултати на тема „килограми“
Радио Милева

(ФОТО) Пејачката се преполови: Ја раскопча кошулата, а струкот го преграби со двете раце- „Тамара, доволно е“ , порачаа пријателите!

Не е тајна дека нашата популарна поп-пејачка Тамара Тодевска по породувањето напорно работеше на тоа да ја врати линијата како претходно,...
Радио Милева

(ФОТО) Мачка ипол: Елена го „запали“ Инстаграм стегната во црна мрежа, но еден детаљ веднаш „паѓа во очи“!

Независно дали е професионална фотосесија или пак изведена во домашни услови пред огледало, нашата македонска поп-принцеза Елена Ристеска,...
Радио Милева

(ФОТО) Милица Тодоровиќ ја нарекоа дебела, а сега се соблече по танга и покажа дека вишокот и е само во задникот!

За српската пејачка Милица Тодоровиќ во медиумите од регионот се појавија коментари дека се здебелила и има психички проблеми, но таа...