килограми

Пронајдени се 35 резултати на тема „килограми“
Радио Милева

(ФОТО) По раскинувањето со Рита Ора се „давеше“ во бургери: Братот на Кардашијан драстично ослаби и сега изгледа вака

Братот на славните сестри Кардашијан, Роб, ретко се појавува во јавност, а многу ретко може да го уловат и папараците. Причината за тоа...
Радио Милева

(ФОТО) Ријана ја критикуваа поради килограмите, а сега таа се соблече по долна облека и покажа до каде е со вишокот!

Кај познатите личности доволно е да се појават само мали недостатоци за веднаш да станат мета на критика од јавноста и медиумите. Тоа...
Радио Милева

(ФОТО) Ријана шокираше со стајлингот: Фановите и порачаа дека изгледа како да носи завеса и дека е дебела!

Пејачката од Барбадос прилично ги разочара бројните обожаватели кога на фестивалот Коачела се појави во шокантен изглед. Некои од следбениците...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ доби ултиматум од Александра Пријовиќ: „Ослаби и биди топ риба или на свадба не те примам“!

Милица Тодоровиќ откако нагло многу се здебели, мораше да посети и лекар за да се посоветува како најбргу да се реши од  нејзиниот вишок...
Радио Милева

(ФОТО) Пејачката се преполови: Ја раскопча кошулата, а струкот го преграби со двете раце- „Тамара, доволно е“ , порачаа пријателите!

Не е тајна дека нашата популарна поп-пејачка Тамара Тодевска по породувањето напорно работеше на тоа да ја врати линијата како претходно,...
Радио Милева

(ФОТО) Мачка ипол: Елена го „запали“ Инстаграм стегната во црна мрежа, но еден детаљ веднаш „паѓа во очи“!

Независно дали е професионална фотосесија или пак изведена во домашни услови пред огледало, нашата македонска поп-принцеза Елена Ристеска,...
Радио Милева

(ФОТО) Милица Тодоровиќ ја нарекоа дебела, а сега се соблече по танга и покажа дека вишокот и е само во задникот!

За српската пејачка Милица Тодоровиќ во медиумите од регионот се појавија коментари дека се здебелила и има психички проблеми, но таа...
Радио Милева

(ФОТО) Ги оперираше градите, а потоа се криеше поради килограмите: Анџелина Џоли излезе на улица без градник!

Славната актерка Анџелина Џоли храбро проговори за двојната мастектомија,  медицински терман за хируршко отстранување на двете дојки,...
Радио Милева

(ФОТО) На свадбата кај Каролина беше заслабена, но сега Тамара по мега третманите изгледа КАКО НОВА!

Бременоста ретко поминува без никакви траги по телото на жената по породувањето, а во тоа природата не ја заобиколи ниту Тамара Тодевска. Откако...