загуба

Пронајдени се 26 резултати на тема „загуба“
Радио Милева

Хари и Меган проговoрија за причината поради која го загубија бебето, а главните винивници секогаш исти

Принцот Хари и Меган Маркл тврдат дека го загубиле своето бебе поради стрес. Ваквата информација е изнесена во една од последните епизоди...
Радио Милева

Ана Стојанова со, за некого летен, за некого еротски предизвик: Сексапилната фитнес инструкторка се (с)облече толку смело, што мажите ги наежи… по цело тело! (ФОТО)

Атрактивната фитнес инструкторка и мотиватор за здрав живот, Ана Стојанова  заврши уште еден фитнес „летен  предизвик“, па се пофали...
Радио Милева

Илда Шаулиќ првпат проговори по загубата на бебето: „Последните две години беа најтешки во мојот живот“

Илда Шаулиќ во третиот месец од бременоста го изгуби бебето, а со поддршката на семејството успеа да го надмине и овој период. Таа вели...
Радио Милева

Овие естрадни ѕвезди додека беа на настап останаа без дел од најмилите во семејството: Пееја истата ноќ и покрај огромната загуба!

Слободан Радановиќ, пејач и учесник во реалното шоу „Задруга“, остана без својот татко Душан точно на 31 декември годинава, денот на...
Радио Милева

Силвестер Сталоне проговори за смртта на неговиот син: „Ниедна болка не е посилна од онаа кога родител губи дете!“

Херојот на култните филмови тивко ја преживеа смртта на неговиот син, но кога проговори од неговите зборови плачеа милиони. За повеќето...