теретана

Пронајдени се 70 резултати на тема „теретана“
Радио Милева

Љупка Арсовска во „Ѕвездите на Гранд“ дојде да си ги оствари своите музички соништа, а ги разбранува еротските: Пејачката предизвикува „лудница“ со својата „кардашијановска“ задница! (ФОТО)

Атрактивната македонска пејачка Љупка Арсовска привлекува се’ поголемо внимание со секоја своја нова појава во најпопуларното...
Радио Милева

Новак на Тик Ток: Ѓоковиќ во теретана се качи на бескрајна лента, па почна да танцува, а светот буквално „полуде“ по хит клипот на Ноле (ВИДЕО)

Србија, регионот, Балканот… но и целиот свет едноставно го обожава Новак Ѓоковиќ. Не само поради неговиот голем спортски талент и...
Радио Милева

Пејачката ниту оддалеку не е како на фотките на Инстаграм: Вака изгледа Ана, фатена на излегување од теретана (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ на социјалните мрежи редовно покажува извајана фигура, која ја стекна по борбата со вишокот килограми, благодарение...
Радио Милева

Тетовиран и со мускули: Чудо беше колку Дарко Лазиќ ослабе, а сега се појави снимка од теретана каде изгледа сосема поинаку (фото)

Пејачот Дарко Лазиќ, откако изгуби огромен број килограми, се посвети на здрав живот. Тој целосно ги промени своите животни навики, а...
Радио Милева

Кога Станија вежба, на другите теговите сами им паѓаат од раце: Старлетата во теретана без гаќички (ФОТО)

Тело – вретено, бујна силиконска предница и извајана, обла и убаво формирана задница… Патем, сексапилот пуштен на максимум и предизвикувачки...
Радио Милева

Заради неа мораа да стават предупредување: Кога Едина Муса крева, на другите теговите сами им паѓаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Некои работи се дефинитивно дадени од Бога… или од Алах, зависи во кого веруваш! Ама верувајте дека она што може да се види со голо...
Радио Милева

Тешко кој успеал да вежба покрај ваква глетка: Александра Накова во теретана стегната во хеланки и со бујните гради на мегдан (фото)

Моделот, ријалити учесничка, трендсетерка, за а некои и најпозната македонска старлета, Александра Накова, перидов е стационирана во...