татко

Пронајдени се 265 резултати на тема „татко“
Радио Милева

Ѕвездата на Гранд се разведе по 20 дена: Ја сакаше ќерката на фолкерот, а по сите неуспеси мисицата ќе му роди ќерка (фото)

Ѕвездата на Гранд, Слоба Васиќ има бројни љубовни бури зад себе, а како што изгледа, тој конечно ја најде својата среќа со поранешната...
Радио Милева

Гоца Тржан проговори за наследничката Лена: „Мојата ќерка со години нема контакт со татко и ниту пак сака!“

Гоца Тржан од бракот со Иван Маринковиќ ја има ќерката Лена, која ја роди пред 13 години. Пејачката не сака да зборува за својот поранешен...
Радио Милева

Илда Шаулиќ призна дека не ја воспитува ќерката како што ја воспитувале нејзе: Наместо методите на татко и Шабан, ги користи оние на мајка и (фото)

Популарната српска пејачка и ќерка на покојната народна легенда Шабан Шаулиќ, Илда, признава дека нејзиниот татко е пример за многу...
Радио Милева

Мина Јоксимовиќ сподели селфи, а дедо и Бранислав прв и остави коментар: Запознајте го таткото на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)

Мина Јоксимовиќ, ќерката на пејачот Жеjко Јоксимовиќ од неговиот прв брак, по двомесечен пост сподели нова фотографијата на социјалните...
Радио Милева

Перо – „Камиказа“ има вистинско семејно богатство: Три генерации на едно место, повеќе од причина за славје и еден тон радост (ФОТО)

Петар Георгиевски – Камиказа, жива легенда… во секој поглед. Од урбана скопска фаца, актерски лик, дел од македонската музичка...
Радио Милева

Емилија Розман го одбележа денот на својот непребол: „Денот кога ти почина без да умреш, а јас умрев без да починам“ (ФОТО)

Смртта е составен дел од животот… Неа многумина така ја сфаќаат, зашто според законите на природата, се’ што има свој почеток, мора...
Лице в Лице

Болна исповед на главната хероина од „Романтичарот“ за тешкиот живот што го нема ни во турска серија: „Јас и сестра ми бевме физички злоставувани од нашиот татко!“ (фото)

Демет Оздемир е една од најозборуваните имиња во последниот период од турскиот шоуизнис. За 28-годишната актерка многу се зборува и преку...