секс

Пронајдени се 935 резултати на тема „секс“
Љубов и Секс

Машина за алишта или покрив од зграда: 4 возбудливи места за секс кои ќе ви го направат љубовниот живот поинтересен

Ако ви е здодевно на исто место да имате секс, изберете некое од овие четири места или препуштете ѝ се на фантазијата, па инспирирани...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ се пофали со нешто, што е тешко за верување: „Симнав 20 килограми и сега имам секс 10 до 20 пати на ден“! (ФОТО)

Поранешниот гангстер од жешкиот белградски асфалт и ријалити учесник Кристијан Голубовиќ се пофалил дека изгубил речиси 18 килограми...
Радио Милева

Игор уште во војска сфатил дека е копија на татко му, маестро Александар Џамбазов: „ЈНА, стражарот на капија, ‘брат ми’, сексот и песот“… (ФОТО)

Природно и нормално е децата да личат на своите родители. Во ред, не мора баш да се сто отсто „плукнати“ на нив, ама сепак… Барем малку…...
Радио Милева

Маријана Зоњиќ ноќта пред да влезе во „Задруга 5“ ја минала кај Аца Лукас: Старлетата и пејачот пееле, пиеле, се се*сале… а за малку не завршиле и во „тројка“ (ФОТО)

Учесничката во тукуштозапочнатата нова сезона на „Задруга 5“, старлетата  Маријана Зонјиќ изјави дека ноќта пред да влезе во реалното...
Љубов и Секс

„Јаб-јум“ ќе ве распамети: Ова е една од најмоќните пози во сексот во која еднакво уживаат и мажите и жените

Сексот е добар начин за ослободување од стресот, а оваа поза се препорачува како посебно „делотворна“. „Јаб-јум“ може да биде изразено...