порака

Пронајдени се 131 резултати на тема „порака“
Радио Милева

Сопругата на Слоба Радановиќ откри како го нарекуваат нејзините синови – живее со четворица мажи, а пораката што ја испрати ги воодушеви сите (фото)

Слоба Радановиќ и неговата сопруга Јелена неодамна добија син, кој го нарекоа Дамјан. Јелена веќе има два сина од првиот брак, а до сега...
Радио Милева

Андреа сакаше нешто да порача, каже и покаже: Бугарската пејачка со скриена порака и жежок стриптиз танц (ВИДЕО)

Бугарската пејачка Андреа со нов статус на социјалната мрежа навести дека нејзиниот партнер очигледно „шара“. „Можеби ви пишува...
Радио Милева

Милица ја премина границата на добриот вкус: Бившата кошаркарка на Инстаграм предизвика вистински неред во бикини модел „танга одзади, танга и однапред“ (ФОТО)

Поранешна кошаркарка Милица Дабовиќ, , која често објавува провокативни фотографии на Инстаграм, според фановите, одново ја преминала...
Радио Милева

Јована Јеремиќ ја надмина и Карлеуша: Водителката „пиштол гола“ ви ја честита Новата 2023 година со специјална порака (ФОТО)

Новогодишните честитки за сите нас се вообичаена работа, особено сега кога постојат социјалните мрежи преку кои и побргу и полесно...
Радио Милева

„Љубави, земај ги парите и враќај се“ – Сопругата на Ѕвездан ја објави последната порака која и ја пратил пред да влезе во „Задруга“ (фото)

Синот на легендарната Мока Славниќ, Ѕвездан Славниќ во септември стана член на „Задруга 6“. Тој неодамна ја изневери сопругата со 22...
Радио Милева

Бритни Спирс ги помина сите граници: Гола, под тушот со експицитно видео им испрати порака на родителите   

Пејачката Бритни Спирс е позната по објавувањето на провокативни фотографии на социјалните мрежи, често позирајќи гола. Сега објави...
Радио Милева

Јелена Карлеуша прати порака до нејзините „хејтери“: „Престанете да ме мразите, ќе добиете рак од стресот“ (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша редовно се огласува на својот Инстаграм, а сега со новата објава повторно крена прашина. Имено, Јелена се...
Радио Милева

Пандев го замолчи Милевски по изгубениот меч против Бугарија и тоа без изустен збор преку директна порака на Инстаграм (ФОТО

Доскорешниот капитен на македонската фудбалска репрезентација, македонската фудбалска легенда која неодамна ја обзнани свпојата...
Радио Милева

Љубов на далечина: Мина Врбашки ја објави најромантичната фотографија досега, а еве ја пораката која му ја испрати на згодниот фраер (фото)

Поранешната задругарка Мина Врбашки веќе некое време ужива во љубовта со мистериозниот Дино Кајевиќ. Тој успеа да го освои нејзиното...
Радио Милева

Маја Маринковиќ јавно им се закани на поранешните партнери, нејзината објава предизвика целосен хаос (фото)

Реалити ѕвездата Маја Маринковиќ не престанува да крева прашина во јавноста со своите провокативни објави на Инстаграм во кои често...
Радио Милева

Гоца Божиновска откри една тајна: Добила непристојна понуда, па и биле понудени многу пари за таа услуга (фото)

Пејачката Гоца Божиновска навлезе во шестата деценија, а за неколку години ќе биде и седма, но мажите сепак ја обожаваат. Еден од нив...
Радио Милева

Викторија Јаначковиќ заврши во болница: „Душегрижниците“ мислеа дека отишла да става силикони, а најзгодната забарка од болничката постела им испрати порака и „среден прст“ од десната рака! (ФОТО)

Викторија Јаначковиќ заврши во болница. Од болничката соба се јави со фотографија и порака до сите оние што веднаш помислија дека некогашната...