пејачки

Пронајдени се 74 резултати на тема „пејачки“
Радио Милева

Марија Луиса покаже дека и пејачките имаат душа: „Кралицата на бакшишот“ и другарките седнаа да слават, па откако песната ја погоди, го направи она, што најчесто нејзе и го прават (ВИДЕО)

За Марија Луиса Тодоровска е оддамна познато дека важи за „кралица на бакшишот“. Пејачката едноставно е магнет за кој „се лепат пари“...
Радио Милева

Ема Радујко ја споредија со Џехва, а оваа жестоко возврати: „Да сакав да ја копирам ќе влезев во Задруга“ (ФОТО)

Ема Радујко на почетокот на кариерата беше споредувана со нејзината постара колешка Теодора Џехверовиќ и поради физичкиот изглед и...
Радио Милева

Тијана (не)намерно ја ископира Антониа или нивната модна дизајнерката во недостаток на инспирација на пејачките им ја подметнала истата креација? (ФОТО)

Естрадата има свои непишани правила, па покрај тоа што песната мора да ти биде хит за да биде слушана, однесувањето, ама и изгледот, имиџот,...
Радио Милева

Македонскот дуел предизвика раздор во „Ѕвездите на Гранд“: Андријана Петрушовска и Мелиса Зијадиќ го ставија жирито на тешки маки (видео)

На жирито од „Ѕвездите на Гранд“ им е добропознато дека кога на сцената ќе застанат напретварувачи од Македнија, тогаш важи правилото...
Радио Милева

Гавазова и Карлеуша имаат неколку значајни работи кои ги поврзуваат, но за едно нешто дека го прават и двете никогаш нема да ви падне на памет (фото)

Веројатно првата помисла ви беше дека она што првично ги поврзува Сузана Газавова и Јелена Карлеуша е тоа што и двете се пејачки…...
Радио Милева

Денешните пејачки имаат разни провокативни изданија но, постарите некогаш се фотографираа целосно голи – Брена, Гоца, Нада како млади ги покажуваа бујните гради (фото)

Српските познати пејачки имаат различни провокативни изданија, а постарите се сликаа целосно голи. Иако во тоа време беше табу да се...
Радио Милева

Едита и Инди Арадиновиќ во сестринска идила, како тепачката меѓу нив никогаш и да не била: Сестрите- пејачки никогаш поблиски (ВИДЕ)

Како што тогаш објавивме, неодамна на порталите се појави видео на кое се гледа како сестрите – пејачки Едита и Инди Арадиновиќ жестоко...
Радио Милева

Се степаа сестрите пејачки Арадиновиќ: Инди и Едита среде улица разменуваа шлаканици и тупаници, летаа телефони… (ВИДЕО)

Познатите пејачи и сестри Инди и Едита Арадиновиќ се степаа на сред улица, објави српскиот портал Информер. На објавената снимка се...
Радио Милева

Секој кој ги гледал, кај нив видел га*иња за медал: Овие познати српски пејачки, старлети и останати убавици не жалеле пари за добијат совршени задници (ФОТО)

Совршениот задник е сон за многу жени. И познатите дами не штедат пари за да ги направат своите задници заоблени, цврсти и затегнати....
Радио Милева

Од ријалити старлети едната стана водителка, а сега обете и пејачки: Далила Драгојевиќ и Маријана Зониќ во жешки кадри за нивната видеосторија, полна сочна голотија (ВИДЕО)

Поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, Далила Драгојевиќ неодамна заплови во водителските води и доби свое шоу, во кое во...
Радио Милева

Инцидент: Кралицата на скандалите и селските панаѓури Весна Вукелиќ Венди и пејачката Сашка Каран се степале за време на снимање (фото)

Пејачките Сашка Каран и Весна Вукелиќ Венди направиле невиден скандал во шминкарницата на една телевизија кога се нападнале и се навредувале...