коментари

Пронајдени се 32 резултати на тема „коментари“
Радио Милева

Кипи од сите страни: Нивес Целзиус повторно провоцира – костимот за капење не и ги собира огромините гради (фото)

Иако хрватската пејачка и актерка Нивес Целзиус веќе ги навикна своите следбеници на Инстаграм на редовни провокативни фотографии,...
Радио Милева

Сандра – Африка „лечи“ од паника: Пејачката објави секси фотографија од дома, следбениците „паднаа во кома“ (ФОТО)

Пејачката Сандра – Африка е позната по нејзините провокативни изданија на фотографиите и видеата кои ги споделува на социјалните...
Радио Милева

Салвица Чуктераш позира разголена по долна облека, а повеќето коментираат дека по разводот е како пуштена од ланец (фото)

Пејачката Славица Чуктераш, која минатата година се разведе од фудбалерот Владе Аврамов, ги изненади своите следбеници на Инстаграм...
Радио Милева

„Треба да посетиш психијатар“: Фановите ја нападнаа Меган Маркл поради еден гест со кој го покажа вистинското лице

Фановите на Меган Маркл ја обвинија дека ги брише коментарите на фотографиите, а се започна откако војвотката и војводата се одлучија...
Радио Милева

Сања Кужет жешка среде зима: Водителката на “Ѕвездите на Гранд“се соблече да се сонча во јануари, па предизвика „цунами“ од коментари (ФОТО)

Една од најзгодните и насекси водителки во регионот со секое свое ново издание не престанува да биде центар на внимание.така во последноа...
Радио Милева

Тамара Тодевска ја објави својата нова песна „Monsters“, а ова се првите коментари на социјалните мрежи

Тамара Тодевска со песната „Proud“ и учеството на Евровизија успеа да ја освои Европа, а на Македонија да и донесе историски резултати. Имено,...
Радио Милева

 Лила читаше лоши коментари и твитови за себе, па порача: „Ако сакаш сите да те сакаат на овој свет, оди продавај сладолед“! (ВИДЕО)

Познатите личности, особено оние од медиумите, естрадата и шоубизнисот како по правило „киснат“ на социјалните мрежи. Некои повеќе...
Радио Милева

Нудистотот Адам Лабунски се изнервира, по голата фотографија на плажа „хејтерите“ му се нафрлија, а тој ги реши вака…

Адам Лабунски пред само неколку дена ги почести обожавателите со жешка фотографија на која е гол и влажен под туш, но тој интимен простор...
Радио Милева

Откако ја прозваа за провокативниот стајлинг, Лепа Брена со една реченица им ја затвори устата на критичарите

Пејачката пред неколку дена имаше настап во Будва, а за таа прилика облече краток фустан од кои и ѕиркаше долната облека. Поради тоа...
Радио Милева

„Го интеренсира само твоето тело“: Следбениците ја нападнаа девојката на Леонардо Ди Каприо – ова е нејзиниот одговор

Леонардо Ди Каприо од декември 2017 година е во врска со манекенката Камила Морон од Аргентина. Камила се досега не ја коментираше врската...
Радио Милева

Од него не доби седмица туку чиста десетка: Водителката на „Лото“ се огласи откако се најде на „мета“ кај Саша Видиќ

Во Македонија, Сергеј Варошлија, во Србија, Саша Видиќ се модни критичари кај кои многу јавни личности знаат да се најдат на мета. Без...