коментари

Пронајдени се 71 резултати на тема „коментари“
Радио Милева

„Менуваме се’ за Евросонг“: Членките на групата „Хурикејн“ по негативните коментари откриваат што подготвуваат за Ротердам (видео)

Групата „Хурикејн“ следниот месец ќе ја претставува Србија на „Евровизија“ во Холандија, а членовите на групата, заедно со тимот...
Радио Милева

Еластична како гума: Марјана Станојковска ја крена ногата подобро од Лепа Брена и на мажите им го помати умот (фото)

Водителството на телевизија како јавна професија, е примарно за Марјана Станојковска, но досега многупати докажала дека танцувањето...
Радио Милева

Познатите Македонци вака ја доживеаа победата на фудбалска Македонија над Германија со 2:1 на гости (ФОТО+ВИДЕО)

Македонија е на насловниците на сите светски медиуми. Победата на македонските фудбалери е ударна вест во насловите, извештаите, коментарите,...
Радио Милева

Новиот потег на продукцијата изненади многумина: Вања Кнежевиќ не е целосно отстранета од „Ѕвездите на Гранд“

Драмата што се одвиваше околу Вања Кнежевиќ, поранешниот натпреварувач на музичкото шоу за таленти „Ѕвездите на Гранд“, со денови...
Радио Милева

„Преку глава ми е“: Многумина погрешно ја разбраа Милена Антовска , па и поставија дијагноза на што таа не остана без реакција (фото)

ТВ водителката Милена Антовска Станковска неодамна додека се искачуваше на Водно, откри дека таа рекреација во природа е нејзина метода...
Радио Милева

Откако натпреварувачката беше дисквалификувана од „Ѕвездите на Гранд“, Саша Поповиќ донесе јавна забрана

Музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ беше главна тема во јавноста во последните два дена, а многу гледачи се лути затоа што беше дисквалификувана...
Радио Милева

„Скаменета фаца и некултура, а жена му е вообразена и дрска“: Соседите на Мирослав Илиќ велат дека не сакаат ни да го сретнат (фото)

Соседите имаат спротивставени мислења за пејачот Мирослав Илиќ, од оние што го фалат гласно до оние што не го сакаат. Во општина Палилула,...
Радио Милева

„Недопустливо е на 23 години да изгледаш вака“: Жирито ја нападна македонската кандидатка поради килограмите и изборот на фустанот (фото)

Дуелот помеѓу скопјанката Сања Тодоровиќ и нејзината конкурентка од Србија, Дијана Михајловиќ привлече големо внимание во најновото...