исхрана

Пронајдени се 29 резултати на тема „исхрана“
Радио Милева

Нина Бадриќ се пофали со резултатите од изгледот во костим за капење откако се хранела по режимот на Ѓоковиќ (фото)

Пејачката Нина Бадриќ на социјалните мрежи на своите следбеници им ги покажа резултатите откако ја промени исхраната. Нина изгледа...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ се пофали со нешто, што е тешко за верување: „Симнав 20 килограми и сега имам секс 10 до 20 пати на ден“! (ФОТО)

Поранешниот гангстер од жешкиот белградски асфалт и ријалити учесник Кристијан Голубовиќ се пофалил дека изгубил речиси 18 килограми...
Радио Милева

Извајана: Фитнес инструкторката Ана Стојанова во „жешко“ црно боди – глетката ќе ве залепи на екран (фото)

Во време на пластична хирургија и отстранување или додавање маса со помош на хирушка интервенција, стана нормално секојдневие. Природното...