исхрана

Пронајдени се 40 резултати на тема „исхрана“
Радио Милева

Снаата на Ѓоковиќ во никогаш пожешко издание: Позираше на јахта и покажа заносни облини три месеци по породувањето (фото)

Сопругата на братот на Новак, Сашка Веселинов Ѓоковиќ се породи на 22 март 2023 година и го роди синот Александар. Недолго по породувањето,...
Живот и Стил

Овошјето кое жените над 50 години треба да го воведат во исхраната: Сојузник на убавината и витката става и борец против стареењето

Ова егзотично овошје со сладок вкус е особено корисно за жените во шестата деценија. Овошјето за кое станува збор е манго. Пред сè, вреди...
Радио Милева

Не е тенка како манекенка, ама… Бремената Антониа Гиговска во мини спортско фустанче целосно покажа што сѐ уште може (фото)

Младата пејачката Антониа Гиговска се повлече од настапите пред неколку месеци со цел подобро да се посвети на бременоста и нејзиното...
Радио Милева

Нина Бадриќ се пофали со резултатите од изгледот во костим за капење откако се хранела по режимот на Ѓоковиќ (фото)

Пејачката Нина Бадриќ на социјалните мрежи на своите следбеници им ги покажа резултатите откако ја промени исхраната. Нина изгледа...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ се пофали со нешто, што е тешко за верување: „Симнав 20 килограми и сега имам секс 10 до 20 пати на ден“! (ФОТО)

Поранешниот гангстер од жешкиот белградски асфалт и ријалити учесник Кристијан Голубовиќ се пофалил дека изгубил речиси 18 килограми...