бремена

Пронајдени се 299 резултати на тема „бремена“
Радио Милева

Сe појави фотографија од која ќе се изненадите: Бремената Ана Кораќ во крупен кадар пред огледало (фото)

Старлетата и поранешна учесничка на реалното шоу „Задруга“ Ана Кориќ во август објави дека е бремена и дека се повлекува од социјалните...
Радио Милева

Марија Петровска е бремена: Некогашната новинарка и водителка на „Бекстејџ“ за прв пат ќе стане мајка (ФОТО)

Деновиве најгледаниот и најпопуларен естраден ТВ магазин – „Бекстејџ“ со гламурозна прослава го одбележа своето 15-годишно постоење....
Радио Милева

„Колку убава жена имам“: Вељко Ражнатовиќ се пофали со бремената Богдана стегната во тесен фустан (фото)

Вељко Ражнатовиќ неодамна откри дека неговата сопруга Богдана Ражнатовиќ е во блажена состојба и дека очекуваат уште еден син. Вељко...
Радио Милева

Гоца Божиновска го ожени синот: Младите блескаат, сестрите Родиќ во впечатливи фустани, а големата свадба ја собра српската естрада (фото)

Мирко Шијан, синот на Гоца Божиновска се ожени со својата долгогодишна свршеница Бојана Родиќ. Бојана и Мирко веќе се родители на малиот...
Радио Милева

Бремената Бојана Родиќ и Мирко Шијан не кријат колку се сакаат – се забавуваа со пријателите, а падна и сочен бакнеж (фото)

Бојана Родиќ и Мирко Шијан неодамна дознаа дека чекаат втор син и не ја криеја радоста и возбудата поради тоа. Сега решиле да одморат,...
Радио Милева

Борко Ристовски и сопругата Нина на специјална забава го открија полот на бебето кое го очекуваат (фото+видео)

Ракометниот голман Борко Ристовски ќе стане татко по вторпат, вест која на пошироката јавност и е позната откако неговата сопруга неодамна...
Радио Милева

Ана Кораќ е бремена, а еве кој е идниот татко на нејзиното дете заради кој старлетата смени број и ги згасна сите свои профили на социјалните мрежи (ФОТО)

Ана Кориќ влезе во четвртиот месец од бременоста и со нетрпение чека бебе, но осега не кажува од кого. Како што дознаваме, татко на нејзиното...
Радио Милева

Турскиот миленик на женските срца, актерот Бариш Ардуч нскоскоро ќе стане татко – еве ја и бремената сопруга (фото)

Турскиот актер Бариш Ардуч и неговата сопруга и колешка, актерката Гупсе Озај го очекуваат своето прво дете. Убавата вест на својот...