врска

Пронајдени се 650 резултати на тема „врска“
Радио Милева

„Јас и Немања живееме во иста куќа во Шпанија, немаме врска на далечина!“- Анастасија откри детали за љубовните планови (фото)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ присувствувала на изложбата на познатиот српска моден фотограф, а по тој повод за медиумите откри...
Љубов и Секс

Психолог тврди: Постојат пет фази на секоја врска, а ако заедно ја пребродите третата, сте ја нашле сродната душа

Секоја личност ја доживува љубовта на различни начини, затоа не е чудно што ќе ја забележите конфузијата кај секој што ќе прашате што...
Радио Милева

Славната актерка направи драстчна трансформација, раскина со момчето милионер, а сега призна дека е заљубена во жена (фото)

Актерката и комичарка Ребел Вилсон која изминативе години е во центар на внимание поради тоа што изгуби многу килограми и стана најголемата...
Радио Милева

Се шпекулираше дека наводно се разделуваат: Снежана Ѓуришиќ отворено проговори за врската со докторот

Пејачката Снежана Ѓуришиќ јавно проговори за врската со познатиот српски доктор гинеколог, Вања Милошевиќ. Бидејќи во јавноста се шпекулираше...
Радио Милева

Се смирија Бака Прасе и Ања Бла: Јутјуберот и приреди необично изненадување, а таа се согласи да биде со него (фото)

Богдан Илиќ, попознат како Бака Прасе, се смири со својата девојка Ања Благојевиќ, откако раскинаа во јануари годинава. Откако повторно...
Радио Милева

Почнале да живеат заедно по четири дена врска: Тијана Дапчевиќ го „фатила“ саканиот со друга, па му простила, но тоа бил само почеток (фото)

Љубовната приказна на Тијана Дапчевиќ и нејзиниот сопруг Милан е многу необична. Тие двајца се во брак повеќе од 20 години, а зад себе...