врска

Пронајдени се 517 резултати на тема „врска“
Радио Милева

Се огласи бабата на политичарот кој наводно е во врска со Тања Савиќ: „Нека се држи подалеку од мојот внук, таа не е жена за него“

Главна тема во медиумите периодов е врската на Тања Савиќ со градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ. На оваа тема сега проговори...
Радио Милева

Мајката на Наташа Родиќ откри детали за момчето на немажената ќерка: „Неколку години се заедно, но често раскинуваа“

Сестрите Родиќ го привлекуваат вниманието како поради нивната убавина така и поради партнерите. Имено, Богдана Родиќ е во брак со синот...
Радио Милева

Хаос во домот на босанскиот политичар со кој Тања Савиќ наводно имала афера: Неговото семејство не знаело за врската со пејачката?

Регионалните медиуми веќе неколку дена пишуваат дека српската пејачка Тања Савиќ наводно имала афера со градоначалникот на Бања Лука,...
Радио Милева

Пред да ја ожени Сузана, Саша Поповиќ бил во врска со оваа позната пејачка, а неговата сегашна сопруга, верувале или не, го фатила бидермаерот на нејзината свадба (ФОТО)

Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ повеќе од две децении уживаат во хармоничен брак и не кријат дека нивната љубов и денес цвета. Сепак,...
Радио Милева

Злата Петровиќ се огласи по написите дека нејзиниот син е во врска со Наташа Родиќ: „Ако децата се сакаат, нека се сакаат“

Третата сестра од Родиќ, Наташа Родиќ наводно е во врска синот на пејачката Злата Петровиќ и водителот Зоран Пејиќ Пеја, Јован Пејиќ. По...
Радио Милева

Синот на Злата Петровиќ првпат проговори за наводната врска со третата среќа од Родиќ: „Таа е добра девојка за пријателство и за нешто повеќе“

Медиумите неодамна пишуваа дека третата сестра од Родиќ, Наташа Родиќ е во врска со синот на Злата Петровиќ, Јован Пејиќ. Имено, Наташа...
Радио Милева

По написите дека Тања Савиќ е во врска се политичар, се огласи и нејзиниот се уште законски сопруг: „Ако тоа е вистина, тогаш таа е жена без морал“

Водителката Јована Јеремиќ во емисијата „Папарцо лов“ изјави дека пејачката Тања Савиќ е во врска со политичар од Босна. По оваа нејзина...
Радио Милева

„Тања Савиќ беше во тајна врска со зафатен политичар“: Водителката Јована Јеремиќ откри шокантни детали за пејачката

Водителката Јована Јеремиќ во емисијата „Папарцо лов“ откри дека Тања Савиќ била во тајна врска со млад, босански политичар. Водителка...