сузана гавазова

Пронајдени се 140 резултати на тема „сузана гавазова“
Радио Милева

Сузана Гавазова со еротска прошетка и секси танц крај базенот ќе ви го разубави денот: Бујните гради – два чекори пред неа, извајаната задница – чекор зад неа (ВИДЕО)

Сузана Гавазова летово како да пронајде нова формула со која своите следбеници постојано ги воодушевува. Не е во прашање нова песна...
Радио Милева

Бакшишот уште полесно се лепи: Гавазова е вистинска атракција на свадбите каде пее – ова не го прави ниедна нејзина колешка (фото)

Фолк пејачката Сузана Гавазова каде и да се појави, со својот изглед, маркантноста, енергијата и вибрациите кои ги шири кон опкружувањето...
Радио Милева

Ако жените не се депилираа и носеа мустаќи, ќе можеше ли некоја од македонските фолкерки со својот изглед да ве усреќи: Адријана, Татијана и Сузана како Фреди, Харис и Кеба ако треба…? (ФОТО)

Нема жена што не придодава посебно внимание на својот изглед. особено денес, во овие модерни времиња, кога се е достапно. Од теретана,...
Радио Милева

Сузана Гавазова како секси „тигрица“: Бујна однапред, раскошна одзади, струмичката фолк ѕвезда вака се загрева пред „тезга“ (ФОТО)

Сузана Гавазова е една од  најкомплетните македонски фолк пејачки. Доволно добар глас, уште попримамлив стас, поглед што пали и насмевка...
Радио Милева

На Гавазова ни сопругот не и одолеа: Во црни танга бикини ги истури бујните облини, а тој и пријаде нежно и ја започна „предигирата“ под отворено небо (ВИДЕО)

Сузана Гавазова уште еднаш покажа дека едноставно е неодолива…За многумина кои за н а можат само да сонуваат и желно да ја посакуваат,...
Радио Милева

Сузана Гавазова топлес на плажа во Грција: Зацрвента однапред, заруменета одзади, пејачката „ги изгоре“ убавата задница и бујните гради (ФОТО)

Јуни е месец кога се користи периодот да се избегнат „тешките жештини“ за да се биде на плажа. Тогаш сонцето не е толку јако, па може...
Радио Милева

Сузана Гавазова во различни пози и провокативни дози: Фолк пејачката позираше среде улица во Струмица, а фановите и порачаа: „Македонска Карлеуша“ (фото + видео)

Ако светот ја има реалити ѕвездата Ким Кардашијан, Србија ја има Јелена Карлеуша, тогаш ние ја имаме нашата згодна струмичанка Сузана...
Радио Милева

Сузана Гавазова со емотивна посвета јавно му го честиташе роденденот на човекот на нејзиниот живот: „Јас сум најсреќната сопруга на светот“! (ФОТО)

Естрадната професија навидум изгледа лесна, и забавна, а во суштина зад насмеаните и ведри лица на распеаните уметници се кријата различни...
Радио Милева

Сузана Гавазова во комбинација од црна кожа и провидна тантела, а под неа… „Има(т) или нема(т)“ долна облека? (ФОТО)

Оддамна е познато дека естрадата е пакет од повеќе работи. Покрај песната и видеото, имиџот, однесувањето, облекувањето, шминката, фризурата…...
Радио Милева

Забранета зона: Новото пријателче на Сузана Гавазова тргна таму кај што инстиктот го води, а таа му покажа до каде може да оди! (ФОТО)

Македонската пејачка Сузана Гавазова има ново пријателче. Или поточно, налета на него, па откако кусо се запознаа бргу се заиграа. Тој...
Радио Милева

Сузето, Сани и Сања – три „надарени“ фолкерки, која од која позгодна, поубава и… поцицлеста: „Господ кога давал, тука застанал“ (ФОТО)

Македонската фолк естрадата изоболува со млади, убави и згодни пејачки. Ем талентирани од Бога, ем надарени од мајка природа и понекоја...
Радио Милева

Сузана Гавазова во бикини среде јануари: Пејачката во разголено издание прати поздрав од Мајами – атрибутите во прв план (фото)

За македонската пејачка Сузана Гавазова нема зима. Во Македонија календарски веќе е зима и владеат зимски температури, па повеќето...
Радио Милева

Сузана Гавазова славеше роденден: Сопругот прво ја шокираше со „мрсен подарок“ спакуван во пакет, а потоа ја изненади со вредно кутивче и букет (ВИДЕО)

Роденден е денот што го чекаме цела година… Најмногу децата, ама и возрасните, денот кој ни останал во паметење како ден од приказните...
Радио Милева

Три македонски цицлести убавици нудат услуги и подароци за претстојните празници: На масажа кај Ани-„Црна мачка“, по облека кај Накова, на песна кај Гавазова (ФОТО)

Нова Година чука на вратата, што значи дека е време да се фатите за џебот и да ја трошите платата, хонорарот, џепарлакот, што и да е, важно...
Радио Милева

Пејачките Сузана Гавазова и Сани Гроздановска гордо се пофалија со своите сестри – еве колку си личат една со друга (фото)

Фолк пејачката Сузана Гавазова откако ја промени својата адреса на живееење, па од далечната Шведска реши да си се врати дома, во родната...
Радио Милева

Гавазова на „cat walk“ пред зграда: Модно шоу за комшиите под балконот, додека Сузето чекори по бекатонот (ФОТО)

Сузана Гавазова не престанува да изненадува. Атрактивната струмичанка знае како да ги одржува своето тело и својот имиџ, па затоа во...
Радио Милева

Сузана Гавазова сподели домашно „миксер“ селфи видео: Фолкерката распена по дома, боса „меша“ бетер од Карлеуша (ВИДЕО)

Откако се појавија камерите на мобилните телефони, самосликањето стана најпрвин тренд, па потоа мода за на крајот селфито да стане стл...
Радио Милева

Рамно стомаче како „даска“: Македонската кандидатка воодушеви со новиот стајлинг во музичкото шоу, па веднаш и поласка оваа македонска пејачка (фото)

Во новата сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, оваа сезона има доста нови кандидати кои досега не учествувале во...