сузана гавазова

Пронајдени се 87 резултати на тема „сузана гавазова“
Радио Милева

Кога Кристина ќе го јавне… рацете од прегратка, сами се спуштаат надолу: Мисицата за малку да и го „украде шоуто“ на фолкерката! (ФОТО)

Кога ќе се спојат две убавици на едно место, не може да не биде возбудливо. Не барем за машката популација, која ги сакала или не песните...
Радио Милева

Што прават македонските пејачки во изолација – видовме, ама знаете ли на која што најмногу и недостасува во карантинот? (ФОТО+ВИДЕО)

„Проклета короно, пуста да останеш…“ – е една хумористична песна од анонимен автор и изведувач, која деновиве се провлекува на...
Радио Милева

Фото предизвик во време на корона: Еве како изгледаа познатите Македонци во детството – Каролина со „бумбар“ образи (фото)

Безгрижност… Онаа што во вакво стресно, страшно и неизвесно време на болест која го окупира светот, можеме само да ја посакуваме во...
Радио Милева

Двете се „секс бомби“ стегнати во хеланки во теретана: Сузана Гавазова или Кристина Димитриевска? (фото)

Припадничките од понежниот пол кои се дел од естрадата, се почесто промовираат здрав начин на живот, од балансирана исхрана, до секојдневна...
Радио Милева

Слаткар работи турбо: На Сања Николиќ „и направи“ бебе, а знаете ли што и направи на Сузана Гавазова? (ФОТО+ВИДЕО)

Неодамна Марко Маринковиќ – Слаткаристика и неговата поубава половина Сања Николиќ, објавија на Инстаграм дека го очекуваат својот...
Радио Милева

Сузана Гавазова мами на грев: Македонската фолкерка од естрадната „Џунгла“ директно влета во 2020 со високо кренати нозе! (ВИДЕО)

Сузана Гавазова уште еднаш покажа дека е „ретка ѕверка“ во естрадната „Џунгла“. Една од ретките што точно знае кога е време да ви го...
Радио Милева

Сузана Гавазова е „ретка ѕверка“ во естрадната „Џунгла“: Просто, да посакаш да те зграпчи! (ФОТО+ВИДЕО)

Иако неодамна гламурозно го прослави својот 40-ти роденден, македонската фолкерка никако не им се дава на годините… Напротив, со својот...
Радио Милева

Сузана Гавазова има нова боја на очи, ама кој да ја гледа во очи, кога она што се гледа под сините леќи, ќе ве обори на плеќи! (ФОТО)

Македонската фолкерка Сузана Гавазова е кралица на трансформациите. Сузето знае дека еден ист изглед бргу им здосадува на обожавателите,...