најава

Пронајдени се 26 резултати на тема „најава“
Радио Милева

И покрај силното полициско обезбедување среде ноќ посетители на гробот на Гоце Делчев: Некои светости најдобро се чуваат од одбрани луѓе!

Скопје врие од полиција… Особено под Калето… Улицата затворена, барикади и препреки, агенти во цивилка, полициски службеници во...
Радио Милева

Бијонсе со дијаманти низ целото тело позираше во заводлива поза  – пејачката со провокативна фотографија најави светска турнеја (фото) 

Пејачката Бијонсе објави  провокативна фотографија со која најави турнеја, а факт е дека поради ова нејзино издание, многумина останале...
Промотер

Македонскиот гитарски виртуоз Дамир Пух го претстави својот „звучен неонски оган“ во – „Neon Flame“ (ВИДЕО)

Познатиот македонски гитарски виртуоз од помладата генерација Дамир Пух го објави својот нов сингл „Neon Flame“. Се работи за инструментална...
Мегафон

Констракта со најава за прво видеоинтервју за македонски медиум пред настапот на „Евросонг“ и нејзиното доаѓање на концерт ова лето во Дојран

Ултрапопуларната и сензационална „Констракта“ со поздрав до Македонците го најавува нејзиното прво интервју во Македонија ексклузивно...
Радио Милева

Бугарската мисица Нора Недкова, гола пред огледало: Старлетата со најава дека „нешто жешко доаѓа“… а тоа секогаш проаѓа! (ФОТО)

Се сеќавате ли на бугарската старлета и Плејбој мисица, Нора Недкова? Истата онаа која  на водителот Миро Кацаров на неговото прашања...
Радио Милева

И најпознатата презентерка на временска прогноза отвори сопствен сајт за возрасни: Црвено мрежесто боди, секси пози, танга и голо га*е за најава (ВИДЕО)

Мексиканската презентерка на временска прогноза Џенет Гарсија е позната како најзгодното и најатрактивно ТВ лице, но и сопственичка...
Радио Милева

Карлеуша е Алфа жен(к)а: „Пиштол гола“ во металик чизми до препони, новиот албум го најави како да најавува филм за возрасни, а не нови песни (ФОТО)

Јелена Карлеуша ги засени не само сите колешки, туку  и можеби сите досегашни свои објави со последниот сет разголени фотографии. Таа...
Радио Милева

Карлеуша е секс бомба во црн латекс: Пејачката како садо-мазо домина од бордел, со жежок еротски танц ја најави нејзината „Ла бомба“ (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша наскоро би требало да ја објави новата песна „Ла Бомба“ и тоа отпеана на Шпански јазик. Станува збор за дует со бразилскиот...
Радио Милева

Драган Вучиќ беше специјален гостин во „Никогаш не е доцна“, а водителката при претставувањето го навреди (ВИДЕО)

Драган Вучиќ, беше специјален гостин – пејач, но и член на жирито во најновото  издание на музичкото шоу за возрасни „Никогаш не е...
Радио Милева

Контроверзната српска пејачка го најави своето самоубиство во живо на Инстаграм: Дуња Илиќ во бесознание итно пренесена во болница! (ФОТО)

Контроверзната пејачка Дуња Илиќ, која веќе некое време живее во Италија, направи вистински метеж на социјалните мрежи, но и во медиумите...