јелена розга

Пронајдени се 66 резултати на тема „јелена розга“
Радио Милева

Јелена Розга им го разубави денот на минувачите и ги воодушеви сите со нејзиното бујно деколте (фото+видео)

Атрактивната пејачка Јелена Розга никого не остава рамнодушен со својот изглед, особено припадниците на посилниот пол. Јелена Розга...
Радио Милева

Ова се родителите на Јелена Розга: Сега е јасно од кого пејачката ги наследила убавината и грациозноста (ФОТО)

Родителите на  пејачката Јелена Розга досега немавме прилика јавно да ги видиме, но тие направија преседан за еден убав повод. Имено,...
Радио Милева

Јелена Розга наиде на критики за изгледот: „Намали со фотошоп, изгледаш 15 години помладо“ (фото)

Јелена Розга (45) важи за една од пејачките која не подлегнува на трендовите, па може да се пофали со природен изглед, за разлика од колешките. Меѓутоа,...
Радио Милева

Розга има постара сестра, но никој не знае како изгледа, зашто за сите овие години Јелена не објавила ниту една заедничка фотографија со Јулија!

Малку е познато дека Јелена Розга (44) има сестра,  но веројатно е малку е и чудно што и покрај долгогодишното опстојување на познатата...
Радио Милева

Јелена Розга проговори за здравствените проблеми: „Повеќе немам тироидна жлезда, научив да кажам не“

Популарната пејачка Јелена Розга проговори за здравствените проблеми. Пејачката истакна дека во текот на пандемијата со коронавирусот...
Радио Милева

Се зборуваше дека е во врска со хрватски готвач, а сега се огласи Јелена Розга и откри каков е нејзиниот љубовен статус

Хрватските медиуми со месеци пишуваат дека познатата пејачка Јелена Розга е во емотивна врска со познат хрватски готвач. По тој повод,...
Радио Милева

Јелена Розга старее само во лична карта: Пејачката прослави уште еден роденден, а никогаш не изгледала подобро (ФОТО)

Како мала ги тепала момчињата, а сега им ги крши срцата. Една од најпопуларните и најубави пејачки и сон на многу мажи, Јелена Розга е...
Радио Милева

Јелена Розга има сериозни здравствени проблеми: „Се случува да бидам потечена и потполно непрепознатлива“ (ФОТО)

Пејачката Јелена Розга проговори за своите здравствени проблеми и стресот со кои се соочува во текот на последниве години од нејзината...