исповед

Пронајдени се 138 резултати на тема „исповед“
Радио Милева

Ана Николиќ се присети на болни моменти од периодот кога беше во брак со Раста: „Најмногу го сакав кога поднесов документи за развод“

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста имаа бурна врска, изгледа од самиот почеток кога се дозна за нивната романса. Брак, раѓање на дете, развод,...
Радио Милева

„Не сакав да живеам вака, тага имам во галони“: Наташа Беквалац изненади со објавата и порача дека нејзиниот живот е се’ само не совршен (фото)

Наташа Беквалац со години е една од најпознатите и најуспешните пејачки кај нас, но денешната објава на Наташа Беквалац на „Инстаграм“...
Радио Милева

Животна исповед на Андрија Милошевиќ: „Плаќав кирија 210, а платата ми беше 200 евра, колегите ми правеа појадок“

Актерот Андрија Милошевиќ гостувајќи во емисијата „Преживеани“ на К1 телевизија зборуваше за своите почетоци и тоа дека на 16 години...
Радио Милева

„Лекарите ми рекоа дека можеби никогаш повеќе нема да одам”- Орландо Блум проговори за тешкиот период во животот (фото)

Актерот Орландо Блум за прв пат проговори за тешкиот период во својот живот. “Кога имав 19 години, паднав од третиот кат и го скршив...
Радио Милева

Дијана ОГ ја раскажа тажната животна приказна и во „Задруга“: „Дете на разведени родители, татко зависник со крими досие, со мајка и не зборува, се’ на светот и е нејзината баба која ќе ја исчува…“ (ВИДЕО)

Дијана Дурлевиќ, талентирана македоска (т)раперка , која во моментов единстевната Македонка која е дел од најгледаното регионално ријалити...
Радио Милева

„Не сум причина за неговиот развод“: Проговори поранешната љубовница на Хари Варешановиќ која му роди син (фото)

Пејачот Хари Варешановиќ скапо ги плаќа грешките од минатото, ако така може да се нарече аферата што ја имаше со извесна Маја од Сараево,...
Радио Милева

Шок исповед на бившата учесничка во „Задруга“, старлетата Дениз Дејм: „Имав секс во тојка со човекот што ја уби мајка си со стап среде Белград“

Поранешната учесничка на „Задруга“ и словенечка старлета Дениз Дeјм објави дека имала врски со Ѓ. Мариќ (26), кој беше обвинет поради...
Радио Милева

„Скандалозно е тоа што се случи“: Ова е човекот поради кој сестрите Ковач не сакаат очи да си видат (фото)

Смртта на таткото, познатиот композитор Корнелије Ковач, кој неодамна не напушти, не ги зближи сестрите Ковач, Александра и Кристина. И...
Радио Милева

„Не се трезнев“: Александар Јосифовски никогаш поискрено за тешката борба: Тоа не било од емотивна причина или тежок живот

Добивме нова ѕвезда на Гранд, кандидат од Македонија кој привлече најголемо внимание на самиот крај на ова натпреварување со својата...