исповед

Пронајдени се 153 резултати на тема „исповед“
Радио Милева

„Порано бев редовна гостинка во кафеана, а сега веќе немам сила за ништо“: Еве зошто Гога Секулиќ е исцрпена (фото)

Пејачката откри дека воспитувањето на нејзиниот син целосно и го променило животот. Пејачката Гога Секулиќ по кратка медиумска пауза...
Лице в Лице

Иван Јованов реши да отвори душа и јавно се исповеда: Пејачот раскажа за односот со Антониа, се’ за новата девојка, идниот брак и бебето што доаѓа… (ВИДЕО)

По турбулентната година во која беше многу повеќе приватно отколку професионално во фокусот на јавноста, по се’ што му се случуваше...
Радио Милева

Наташа Беквалац со неочекувана исповед за помалата ќерка: „Се сеќавам кога лекарите кажаа дека нема да биде добро“

Втората ќерка на пејачката Наташа Беквалац, Катја, наполни пет години, а по повод роденденот на нејзината наследничка, убавата Наташа...
Радио Милева

„Не сакав да живеам вака, тага имам во галони“: Наташа Беквалац изненади со објавата и порача дека нејзиниот живот е се’ само не совршен (фото)

Наташа Беквалац со години е една од најпознатите и најуспешните пејачки кај нас, но денешната објава на Наташа Беквалац на „Инстаграм“...
Лице в Лице

Игор Џамбазов за разделбата со Илина: „Ова мораше да се случи, виновник е животот, а нејзината слика уште ми стои на ѕидот“ (ВИДЕО)

Илина Арсова и Игор Џамбазов важеа за еден од најпопуларните парови кај нас. Постојано споделуваа дел од заедничките мигови на социјалните...
Радио Милева

Тешка судбина дури и за читање: Актерот Жика Тодоровиќ за правпат проговори за смртта на тригодишното синче

Срѓан Жика Тодоровиќ проговори за болната тема за смртта на неговиот син и, како што вели, се уште тешко се справува со тоа. Тој признава...
Радио Милева

Ана Николиќ се присети на болни моменти од периодот кога беше во брак со Раста: „Најмногу го сакав кога поднесов документи за развод“

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста имаа бурна врска, изгледа од самиот почеток кога се дозна за нивната романса. Брак, раѓање на дете, развод,...