години

Пронајдени се 48 резултати на тема „години“
Радио Милева

Славниот холивудски актер ја покажа мајка си, а иако таа има 60 години многумина помислија дека му е сестра (фото)

Холивудскиот актер Крис Хемсворт и го честиташе Денот на мајката на својата мајка Леона, но и на неговата сопруга Елси Патаки, со фотографија...
Радио Милева

Некогаш важеше за најголемиот холивудски шармер, а погледнете го денес Енди Гарсија на 63 годишна возраст (фото)

Холивудскиот актер Енди Гарсија има 63 години, но и покрај фактот што сè поретко го гледаме на филмското платно, тој и понатаму се држи...
Радио Милева

Татјана Лазаревска славеше роденден со математичка равенка: Реши ја па погоди, колку полни години? (ФОТО)

Пејачката Татјана Лазаревска има нов повод за славење и честење, се разбира. Откако со својот сопруг и колега по професија Новица Василевски...
Радио Милева

Цеца реагира дека жените во нејзини години не се за фрлање: „Ако со 33 е стара кокошка, милфица, ние над 40 што сме… мртви?“

На Цеца Ражнатовиќ и дошло преку глава да слуша  како жените би требало да се однесуваат кога ќе дојдат на одредена возраст, па затоа...