години

Пронајдени се 82 резултати на тема „години“
Радио Милева

Мајката на Миа Костова на прагот од седмата деценија позира во бикини и остава без здив: „Од овој стомак излегов пред 36 години“ (фото)

Миа Костова секоја година на Денот на вештерките 31-ви октомври има објава на социјалните мрежи која е страшно добра! Станува збор за...
Радио Милева

„Не се договоривме вака“: Каролина Гочева за роденденот доби безброј честитки, ама онаа од Елена Ристеска славеничката не ја очекуваше (фото)

28-ми Април е денот кога е родена нашата популарна пејачка Каролина Гочева која вчера со чаша вино во рака го одбележа својот 41-ви роденден. Изминатиот...
Радио Милева

Осамна фотографија од минатото: И Бојана Родиќ како сестра си Богдана изледала сесома поразлично пред естетските корекции (фото)

Медиумите слушнаа за Бојана Родиќ кога нејзината сестра Богдана се омажи за Вељко Ражнатовиќ, а потоа таа започна врска со Мирко Шијан,...
Радио Милева

Снеже Велков не ги крие годините, а овој роденден ќе го памети цел живот бидејќи нејзинот сон стана јаве (фото)

Велат дека за годините на понежниот пол не се дискутира, а пак дамите, особено оние од шоубизнисот, ретко кога се одлучуваат да ја откријат...
Љубов и Секс

Познато е која е идеалната разлика во години: Колкава е веројатноста за развод според возраста на вашиот партнер?

Во врските во кои старосната граница е пет години веројатноста за развод е 18 отсто, додека партнерите кај кои разликата е 10 години, имаат...
Радио Милева

Крај на шоуто Кардашијан кое им донесе слава и пари: На вработените им подарија по еден швајцарски часовник, а Ким не можеше да ги задржи солзите (фото)

Неодамна беше снимена и последната епизода од реалното шоу „Во чекор со Кардашијанс“што ги прослави Кардашијан во изминатите 14 години...
Радио Милева

Селма Хаек во шестата деценија се соблече во бикини и покажа зошто е една од најубавите на светот (фото)

Актерката Селма Хаек сподели фотографија во костим за капење и ги воодушеви следбениците на социјалните мрежи со својот изглед на 54-годишна...
Радио Милева

Кетрин Зета Зонс објави фотографија со 25 години постариот сопруг Мајкл Даглас и предизвика бура од коментари (фото)

Актерката Кетрин Зета Џонс речиси никогаш не споделува фотографии од својот приватен живот, но сега направила исклучок и на Инстаграм...