силикони

Пронајдени се 97 резултати на тема „силикони“
Радио Милева

Имаше најдолги нозе, ама најмали ци*иња: Снеки после толку децении естрадна кариера, вградила силикони!? (ФОТО)

Познатата српска фолкерка Снежана Бабиќ Снеки е присутна на естрадно- музичката сцена со децении, а во деведесетите важеше за една од...
Радио Милева

Гога Секулиќ има голема мака, и тежи и кичмата и страда, па ќе ги разочара фановите и ќе ги смали силиконите (фото) 

Гога Секулиќ откри дека одлучила да оди на пластична операција. Пејачката е видена со бившиот сопруг на настан во Белград, па прво искоментирала: –...
Радио Милева

Бившата бугарска мисица и на 48 години е секси милфица: Маги Сидерова во новите силикониски гради успеа да спика 400 кубика (ФОТО)

Совршено обликувана, следбениците на Маги  реагираат опсипувајќи ја со комплименти под фотографиите на кои оваа бугарска секси милфица...
Радио Милева

Силиконите само што не и пукнале, а Сандра Африка повторно отиде под нож, па сега има преку 580 кубика во нив (фото)

Сандра Африка по трет пат отиде под нож за да ги зголеми градите, а сега откри и зошто го направила тоа. Пејачката е една од најатрактивните,...
Радио Милева

Пејачката нема силикони, ама затоа има „мешалка“ во колкови: Вака тверкува и „меша“ Милица Тодоровиќ (ВИДЕО)

Милица Тодоровиќ е една од ретките на естрадата која не вградила силикони во градите. „Ми велат: Ајде Милице, ние ќе ти платиме за едниот...
Радио Милева

Сандра Африка не беше задоволна со големината на градите, па ги извади старите и си стави нови силикони (фото)

Популарната пејачка Сандра Африка, како што дознава „Пинк“, била оперирана пред две недели во приватна клиника во Белград. Иако нејзините...
Радио Милева

Силиконите на Маја Маринковиќ само што не експлодирале: Сите коментираат за градите на старлетата „Како лубеници се“ (фото)

Старлетата и поранешна задругарка Маја Маринковиќ ужива во врската со Предраг Распоповиќ Пеца, кого го киднапираше од нејзината добра...
Радио Милева

Никогаш поблиску: Има ли некој од вас храброст одблизу со градите на Карлеуша да се соочи, без нејзините брадавици „да му брцнат в очи“? (ФОТО)

Јелена Карлеуша со уште една шокантна фото објава ја запрепасти јавноста. Нејзината голотија стана секојдневна навика, естраден „меинстрим“...
Радио Милева

Ива Гргуриќ ја отвори бикини сезоната: Силиконската ријалити кралица, ја промовираше новата „фризирана“ предница (ВИДЕО)

Поранешната победничка на реалното шоу „Задруга“ иако летото се уште официјално не започнало, веќе се пече по плажите и базените, покажувајќи...
Радио Милева

Дара-Бубамара објави видео од летниот одмор во Турција: За бујната фигура и витката линија доби рекордни 60 илјади прегледи (Фото+18)

Атрактивната пејачката споделува сѐ на својот Инстаграм профил, за следбениците да не можат да останат имуни на приложените фотографии...
Радио Милева

Викторија Јаначковиќ заврши во болница: „Душегрижниците“ мислеа дека отишла да става силикони, а најзгодната забарка од болничката постела им испрати порака и „среден прст“ од десната рака! (ФОТО)

Викторија Јаначковиќ заврши во болница. Од болничката соба се јави со фотографија и порака до сите оние што веднаш помислија дека некогашната...
Радио Милева

На водителката и „изгореа“ силиконите: Катарина Колозеус, атрактивната сопруга на пејачот Љуба Перуќица остана со „испржена“ предница (ВИДЕО)

Водителката Катарина Колозеус и нејзиниот сопруг, пејачот Љубо Перуќица заминаа на одмор, па таа се пофали со фотографии од егзотична...