промена

Пронајдени се 182 резултати на тема „промена“
Радио Милева

Лила ја почнува новата сезона на „Се или нешто“ со нов имиџ: Промена сосема поинаква од било која досега (фото)

Гејм шоуто „Се или нешто“ на телевизија Сител се емитува цели 11 години, а на ред е 12-та сезона по ред. „Се или нешто“ е единствениот...
Радио Милева

Јована Јоксимовиќ направи драстична промена на изгледот, а многумина мислат дека ова е најдоброто издание досега (фото)

Водителката Јована Јоксимовиќ до сега беше огнена црвенокоса, но следеше голема промена. Јована сподели неколку фотографии на кои можеме...
Радио Милева

Промената на госпоѓа Гудељ: Анастасија се врати во Србија, а ова е првото нешто што го направи за себе (фото)

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ, која неодамна се омажи за Гудељ, се врати од Севиља во Србија, каде што го поминува времето...
Радио Милева

„После одмор ги пуштам“: Милена Антовска има совршена инспирација за сите оние дами кои се плашат од промени (фото)

Ако сте од оние кои штом се договорат кај фризер почнуваат да пребаруваат на интернет, тогаш сте на вистинското место, бидејќи не е невообичаено...
Радио Милева

Најмалиот на Брена толку се промени што девојките сега не го „ловат“ само поради пари, туку и поради изгледот (фото)

Сите се сеќаваат на детето кое беше слаткото буцко, а потоа реши да го промени својот физички изглед од корен. Станува збор за најмалиот...
Радио Милева

Ноне Неделковска кога одмара пее, но тивко само за себе, за да не го разбуди комшијата: „Сè ме промени“ (фото+видео)

Сите копнееме по нешто, по местото каде што повеќе не сме, или по нешто што веќе го немаме. Но, најчесто тоа место на кое сме оставиле личен...
Радио Милева

Не би ја препознале: Бресквица воодушевува со својот глас и изглед, но не изгледаше секогаш како што ја знаете сега (фото)

Анѓела Игњатовиќ Бресквица ја воодушеви публиката со својот глас и изглед, но не изгледаше секогаш онака како што ја гледате сега. На...