проблем

Пронајдени се 38 резултати на тема „проблем“
Радио Милева

Љубов на далечина: Мина Врбашки ја објави најромантичната фотографија досега, а еве ја пораката која му ја испрати на згодниот фраер (фото)

Поранешната задругарка Мина Врбашки веќе некое време ужива во љубовта со мистериозниот Дино Кајевиќ. Тој успеа да го освои нејзиното...
Радио Милева

Без комплекси: Александра Јанева отворено и без резерва откри со каков естетски проблем се соочува (фото)

Ако некогаш природната убавина и негуваното лице беа на пиедестал, денес живееме во време кога на прво место е силната шминка и естеските...
Радио Милева

Бугарската пејачка Гери Никол со тетоважа на секси дел од телото: „Ефектот на пеперутката“ може да ја убие (ФОТО)

Бугарската пејачка со „најизвајано газе“ Гери Никол откако се врати од својот одмор во Доминикана, од каде сподели серија „жешки“...
Радио Милева

Дарко Лазиќ е во нова неволја: Пејачот сподели бизарна фотографија со која не е свесен дека „си игра со животот“ (ФОТО)

Дарко Лазиќ повторно е во неволја поради водачот на навивачката група Принципи обвинет за најтешките злосторства, Вељко Беливук, попознат...
Радио Милева

Српската пејачка со најбујните природни гради има проблем поради овој дар од мајката природа: „Би ги исекла на парчиња“ (фото)

Српската фолкерка Јана Тодоровиќ важи за најнадарената пејачка на естрадата која има природни гради. Толку големи, што дури со текот...
Радио Милева

Марија Шерифовиќ има здравствен проблем: „Морам да бидам одговорна и да се придржувам до советите“ (видео)

Уште кога Марија Шерифовиќ започна со влоговите, односно објавувањето видеа на свој канал на јутјуб, публиката имаше можност да ја запознае...