коментар

Пронајдени се 76 резултати на тема „коментар“
Радио Милева

Фановите на Ксенија Пајчин го нападнаа Жељко Шашиќ поради неговиот коментар, а тој остана шокиран: „Луѓето ништо не знаат за неа“ (фото)

На една фан страница на покојната пејачка Ксенија Пајчин се појавија две приказни во кои нејзините обожаватели се вознемирени што дуетот...
Радио Милева

Душко Тошиќ по подолго време се активираше на Инстаграм, а првиот коментар го доби од Перо Антиќ (фото)

Претседателот на кошаркарската федерација на Макединија, Перо Антиќ, е меѓу оние корисници на социјалните мрежи кои се постојано присурни. Антиќ...
Радио Милева

„Туф, туф, сега мирно ќе спијам!“: Лила не остана имуна на ироничен коментар за неа и реагираше во нејзин стил (фото)

ТВ водителката Лила Филиповска не за џабе е највлијателната инфлуенсерка на социјалните мрежи во Македонија, привилегија и бизнис...
Радио Милева

Новинарот на „Спорт клуб“ на вчерашниот меч со еден збор ги освој срцата на сите МАКЕДОНЦИ: Еве како ја нарече нашата земја! (ВИДЕО)

Сите мечеви на фудбалската репрезентација на Македонија во квалификациите за Светското првенство во Катар беа пренесувани на регионалната...
Радио Милева

„Мислев дека ќе пати по смртта на Мрка“: Ана Бекута ја прашаа како може да се весели откако и почина саканиот, а таа не остана имуна за одговор

Политичарот Милутин Мркоњиќ Мрка почина во ноември, а неговата долгогодишна партнерка Ана Бекута беше осудена на социјалните мрежи...
Радио Милева

Во оваа сезона на „Ѕвездите на Гранд“ тие се конкурентки, но еве што мисли Мими Јовановска за учеството на Елена Миленковска (фото)

Во актуелната сезона на популарното регионално музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, се натпреваруваат повеќемина Македонци од различни...
Радио Милева

Драма во „Ѕвездите на Гранд“: Велешанецот Темелков не сакаше ни да го слуша жирито, им го сврти грбот и си замина (видео)

Тројца Македонци настапија во петтиот круг од регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, но излезе само еден – велешанецот Александар...
Радио Милева

Иако разделени, Роберт никако не ја испушта од око, па будно го следи секој чекор на Агнеса: „Абе женче, тебе само мажи ти се вртат во главата, мисли малку на ќерките за промена“

Сагата за екс дитекторот на АЕК  и неговата „захтевна“ ( се’ уште на хартија) сопруга таман мислевме дека заврши, кога протагонистите...
Радио Милева

Ана Бекута живее во фантазија: Еден коментар на пејачката предизвика многу коментари упатени на нејзина адреса (фото)

Пејачката Ана Бекута предизика голем број коментари со последната објава на социјалните мрежи. – Некој ми испрати фотографија и...