коментар

Пронајдени се 36 резултати на тема „коментар“
Радио Милева

Антониа Гиговска во прегратка на Ацо Пејовиќ, многумина ја критикуваа поради еден детаљ, а прв беше Драган Вучиќ (фото)

Македонската „Пинк ѕвездичка“, Антониа Гиговска, е актуелна во домашните и регионалните мредиуми откако пееше како придружен вокал...
Радио Милева

Андријана Јаневска позираше пред сопругот во бикини, а коментарот од Мијата ја остави во чудење! (фото)

Пејачката и виолинистка Андријана Јаневска како по некоја традиција, секое лето редовно објавува фотографии од дестинацијата на нејзиниот...
Радио Милева

Милица Павловиќ ги коментираше своите секси фотографии на Инстаграм, па објасни заради која ја засакала шипката за стриптиз (ВИДЕО)

Српската фолкерка Милица Павловиќ која важи за една од најатрактивните и најсекси пејачки на естрадата. Згодната Милица, која  не попусто...
Радио Милева

Шерифовиќ беше шокирана што Србија не доби поени од Македонија на „ESC“, а еден од членовите на нашето жири и возврати, но ги „помеша лончињата“

На четири дена по годинешната Евровизија во Израел, еуфоријата и написите како во странските, така и во домашните и регионални медиуми,...
Радио Милева

Ана Бекута во „Амиџи шоу“ изјави дека не се сеќава на брвиот бакнеж, а од публиката нејзиниот сакан дофрли хит коментар (видео)

Пејачката Ана Бекута гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“, а во студиото друштво и правеше нејзиниот долгогодишен избраник Милутин...
Радио Милева

Дара Бубамара по танга се пофали со што располага, а синот Коста напиша коментар и направи хаос на социјалната мрежа (фото)

Пејачката Дара Бубамара објави провокативни фотографии од кои им го помати умот на припадниците од посилниот пол, а уште поголм шок...
Радио Милева

Александра Пријовиќ наскоро се враќа на музичката сцена, но еден коментар на социјалните мрежи нема да и се допадне

Пејачката Александра Пријовиќ се породи пред еден месец. Таа и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ станаа родители на нивното прво дете,...
Радио Милева

Карлеуша по долго молчење се обрати со најново соопштение до медиумите, па веднаш следеше коментар од македонска фолкерка

Последниот месец актуелна тема во сите медиуми во регионот беше наводната порно афера на Јелена Карлеуша со босанскиот фудбалер, Огњен...
Радио Милева

Весна – Бејби по скандалот со пензиите ги прозва политичарите: „Марш бандити… доста глумите недопирливи и продавате му*а за бубрези!“

Скандалот со пензиите и аферата со која се директно оштетени над 12.000 луѓе, а засегнати сите сегашни и идни пензионери, се сведува на...