детство

Пронајдени се 25 резултати на тема „детство“
Радио Милева

ЕКСКЛУЗИВНО: Јелена Карлеуша за прв пат во јавноста објави фотографии и видео кога била мала (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Јелена Карлеуша веќе неколку месеци не се симнува од насловните страници на медиумите. Српската „скандал малечка“ ги доживува...
Радио Милева

Семејна фотографија од 90-ите: „Еда грдо, шо си лично“ – погодете кој познат македонски ТВ водител е најмалиот и најубавиот на сликата? (ФОТО)

Сите ние чуваме стари семејни фотографии, а всушност, тие ни ги чуваат спомените од најраната возраст, најубавите години, ни ги чуваат...
Радио Милева

„Не е точно дека имав несреќно детство“: Сопругот на Јелена Томашевиќ бесен поради написите кои осамнаа во медиумите

Сопругот на Јелена Томашевиќ, популарниот актер Иван Босиљчиќ како млад работел разни работи, но не зошто морал. Откако во еден медиум...
Радио Милева

Eлена Стојановска сподели спомен од детството, па покажа како изгледаше некогаш пред новогодишните празници (фото)

Новогодишните и Божиќните празници се дел од годината на кои сите им се радуваат, кога семејствата, роднините, пријателите се собираат...
Радио Милева

Денес е најбогата пејачка и живее како во бајка, но Драгана Мирковиќ преживеала вистинска траума во детството!

Фолк пејачката Драгана Мирковиќ денес е една од најуспешните пејачи, а во детството преживеала вистинска драма бидејќи неколку месеци...