барбара бобак

Пронајдени се 20 резултати на тема „барбара бобак“
Радио Милева

Се верија Дарко Лазиќ и Барбара Бобак, таа го покажа свршеничкиот прстен од бело злато, па призна: „Никој не  верува“

Дарко Лазиќ ја запроси Барбара Бобак по осум месеци врска. Среќните вести Барбара ги сподели на својот „Инстаграм профил“ каде што...
Радио Милева

Дарко Лазиќ и Барбара Бобак снимаа домашно видео в кревет: „Вели ќе ме оставела ако не и направам убаво дете… а, ако ме остави, ја пуштам целета снимка“ (ФОТО)

Естрадната љубовна фолк двојка пејачи Дарко Лазиќ и Барбара Бобак се снимаа додека лежеа и разменуваа нежности во креветот. Парче од...
Радио Милева

Барбара Бобак „распали“ по поранешната свршеница на Дарко Лазиќ: „Никој не го интеренсира што има да каже“

Дарко Лазиќ откако раскина со Марина Гагиќ најде нова девојка и започна емотивна врска со Барбара Бобак. Во медиумите често се пишува...
Радио Милева

Дарко Лазиќ и Барбара Бобак првпат заедно пред камери: Пејачот пред новата девојка призна со колку жени бил досега

Дарко Лазиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ и првпат се појави пред камери со неговата нова девојка Барбара Бобак. Во емисијата...
Радио Милева

Дарко Лазиќ повторно ќе се жени: Свадба под шатор за илјада гости, два вола на ражен и истата пејачка за кума… по вторпат (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ повторно решил да се жени, овој пат со својата нова девојка Барбара Бобак со која е во врска само неколку месеци. Пејачот...
Радио Милева

На нивните медиумски препукувања им нема крај: Барбара Бобак повторно ја поткачи Марина Гагиќ: „Љубоморна е, ќе бидам мајка на нејзиниот син кога ќе се омажам за Дарко“

Кавгата меѓу поранешнaта и сегашната партнерка  на пејачот Дарко Лазиќ ја интригира јавноста со денови. Имено, Барбара Бобак не престанува...
Радио Милева

Дарко Лазиќ и неговата нова љубовница Барбара Бобак лажеа дека се познаваат од неодамна, но една стара фотографија ги издаде: Имало хемија и пред една деценија (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ, откако раскина со свршеницата Марина Гагиќ, влезе во врска со неговата колешка,  Барбара Бобак. Иако многумина...