време

Пронајдени се 46 резултати на тема „време“
Мегафон

Викендов прекин на врнежите и краткотрајно затоплување, од среда пак пообилен дожд и пад на температурите

Суво и посончево време со повисоки дневни температури се очекуваат во текот на утрешниот ден и во понеделник претпладне, а веќе од попладнето...
Радио Милева

Елена Манојловски од ТВ Телма – презентерка на временска прогноза со „чувство за осет“: Некои тоа го сакаат… влажно! (ФОТО)

Згодна, привлечна, сексапилна… Елена Манојловски, презентерката на врем,енската прогноза на ТВ Телма е една од оние кои барем за миг...
Радио Милева

Елена Манојловски – згодна мачка на жешкиот асфалт: Сексапилната презентерка на временската прогноза излезе во природа лично да провери каво е времето (ФОТО)

Презентерката на временската прогноза на „ТВ Телма“, Елена Манојловски е онаа на која гледачите и веруваат кога ја соопштува временската...