спот

Пронајдени се 144 резултати на тема „спот“
Радио Милева

„Сите сакаат пејачи и пејачки да бидат“: Тарабунов не може да ја слуша и гледа оваа македонска песна и спот (видео)

Популарниот „јутјубер“ Џи- пи, по кој лудуваат тинејџерките, а неодамна заедно со својот другар „Стефонатор“ издадоа книга насловена...
Радио Милева

Стефан Живојиновиќ се соочи со голем проблем: Новиот спот тргнат од Јутјуб – пејачот се огласи за ситуацијата

Младиот пејач и син на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ, пред три дена доживеа непријатност кога неговиот спот беше тргнат од Јутјуб поради...
Промотер

Давид Темелков преку „Скопје 2014“ визуелно ја овековечи својата констатација – „Свијет се промијенио“ (ВИДЕО)

По учеството во регионалниот „Х фактор“,  Давид Темелков продолжи својата кариера да ја гради во Хрватска, каде што изминативе неколку...
Радио Милева

По стапките на Лепа Брена: Сузана Гавазова откри дека пронашла инспирација во спотовите на познатата пејачка

Сузана Гавазова неодамна за српскиот пазар ја издаде својата нова песна „Хало“ која има одличен фидбек кај публиката. Текстот на песната...
Промотер

Таа е белиот цвет во приказната: Нема да останете рамнодушни на новиот спот на Каролина за „Бели цветови“ (видео)

Иако обожавателите на Каролина Гочева очекуваат многу повеќе спотови за нејзините хитови, таа и нејзината матична продукција внимателно...