спот

Пронајдени се 162 резултати на тема „спот“
Радио Милева

Поминаа 25 години од спотот на Цеца за песната „Знам“, а еве како денес изгледа манекенот по кој девојките лудуваа (фото)

Цеца Ражнатовиќ направи бум кога, пред 25 години направи многубројни високобуџетни видеа со режисерот Дејан Миличевиќ за нејзиниот...
Промотер

„Hurricane“ со заштитни маски на лицето го претставија видеото за „Roll The Dice“, посветено на светската борба со коронавирусот (ВИДЕО)

Несудените годинешни евровизиски претставнички на Србија, женското вокално трио „Hurricane“  го претстави видеото за „Roll The Dice“. Членките...
Радио Милева

Вики Миљковиќ поради Карлеуша го избриша својот прв спот од Јутјуб – не може повеќе да слуша како ја понижува (фото)

Фолк пејачката Вики Миљковиќ го избриша спотот за нејзината песна „Никој не е поубав од нас“ од нејзиниот канал на Јутјуб. Видеото...
Радио Милева

Патот до успехот ја води Џејла Рамовиќ кон Скопје: “Ѕвездата на Гранд“ на адресата кај овој познат Македонец

Половина српска естрада кога размислува за нова песна, без двоумење заминува правец кон Скопје. Причината е бидејќи веруваат во вештината...
Радио Милева

Елена Ристеска сподели фотографија во венчаница, па веднаш доби коментар: „Еленче, ти повторно ќе бидеш среќна невеста“

Неодамна естрадниот магазин „Бекстејџ“ ја обелодени љубовната врска меѓу Елена Ристеска и нејзиното момче. Имено, станува збор за...
Радио Милева

Накова се закопча до грло, но и таква е како црна мачка: Позата со напрчениот задник ја разбуди најжешката фантазија на мажите (фото)

Атрактивната гевгеличанка Александра Накова е позната по провокацијата и разголувањето на најсилните атрибути на себе, а токму кога...
Радио Милева

„Мојата хрватска свадба“: Нина Бадриќ објави фотографија во бел фустан, честитки пристигнаа од сите страни (фото)

Нина Бадриќ на социјалните мрежи објави фотографија во бел фустан пред црква, па предизвика лавина од коментари бидејќи некои од следбениците...
Радио Милева

Мијата имаше безброј трансформации, од килограмите до фризурата, но сега е со најдрастичната промена на себе (фото)

Македонската пејачка Мијата повторно се активира на забавната музичка сцена, а за таа прилика реши да направи драстична трансформација...