снаа

Пронајдени се 65 резултати на тема „снаа“
Радио Милева

Мирко Шијан нема да биде како Вељко Ражнатовиќ: Гоца Божиновска негира дека синот и внукот ќе живеат во Тител во куќа од родителите на снаата

Гоца Божиновска заврши со средување на куќата во Сурчин, каде ќе живеат нејзиниот син Мирко и снаата Бојана, но и внукот кога ќе се роди. Пејачката...
Радио Милева

Таа е позната српска ТВ водителка, пожелна жена и сакана снашка: Свекрва, јатрва и снаа – три насмеани „невести“, како три сложни сестри! (ФОТО)

Водителката Марија Килибарда неодамна ја прослави првата годишнина од нејзината емотивна врска со избраниот Бранислав Вучелиќ. Досега...
Радио Милева

Снашката на популарната српска фолкерка е „нејзина копија“: Види ја свекрвата, ја знеаш и снаата? (ФОТО)

Популарна српска фолк пејачка, Индира Радиќ, ретко зборува за нејзиниот приватен живот. Во една прилика таа се пофали на Инстаграм како...
Радио Милева

Кија Коцкар и Ѓани ги врзува нешто заедничко: Започнаа со дует, продолжија со спот… башка, пејачката може да му стане и снашка? (ВИДЕО)

Радиша Трајковиќ – Ѓани посака Кија Коцкар да биде неговата снаа! Откако го снимија прво дуетот, а потоа и видеоспотот, фолкер се обидува...
Радио Милева

Синот на Гоца Божиновска и балт’ската на синот на Цеца и јавно ја обелоденија својата љубов: Мирко и Бојана се нераздвојни! (ФОТО)

Бојана Родиќ, сестраta на Богдана Ражнатовиќ, е во врска со Мирко Шијан. Тие се обидоа да ја сокријат својата романса, но сега објавија...
Радио Милева

Лепа Брена воодушевена од новата снаа – Пејачката првпат проговори за девојката на помалиот син Виктор

Помалиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ е во врска со Сандра Миљковиќ која студира српска книжевност, а се занимава и со шминкање. Српските...