северина

Пронајдени се 112 резултати на тема „северина“
Радио Милева

Екс-сопругот на Северина секој ден со нов „удар“: Игор пред детето ми се закануваше и ме навредуваше, ќе го заштитам синот од тоа дивјачко однесување!“

Сигурно е дека Милан Поповиќ (54) ќе поднесе пријава против Игор Којиќ (32), по вербалениот инцидент во четвртокот, 28-ми ноември. Поточно,...
Радио Милева

Милан Поповиќ проговори за својата страна на приказната и зошто судот донесе одлука заедничкиот син со Северина да биде под негово старателство

Милан Поповиќ и Северина Којиќ со години се борат за старателство над нивниот син, Александар, кој живееше со својата мајка веќе седум...
Радио Милева

„Што ќе биде со детето кога ќе го види нејзиниот по*но филм?“: Српската водителка ја оцрни Северина!

Рушка Јакиќ отворено зборуваше за старателството над синот на Северина, кое судот привремено му го даде на поранешниот сопруг на пејачката,...
Радио Милева

„Злочин е по седум години да и се одземе детето на мајката“: Кеба тагува по синот на снаата Северина

Свекорот на пејачкат Северина Којиќ, Драган Којиќ-Кеба, и даде целосна подршка на снаата, на која судот во Загреб и го одзема синот Александар...
Радио Милева

Северина призна дека не носи само брендирана гардероба: Моето име е звучно, можам дури и ништо да не облечам! (ФОТО)

Северина Којиќ објасни дека не е важно колку чини парчето гардероба што го носиш, туку е важен стилот на облекување. Пејачката признала...
Радио Милева

„Го влечеле за раце, за рамена, за стомак!“: Северина со тешки обвиненија дека нејзиниот син го малтретираат во училиште!

На одржаната пред конференција на хрватската пејачка Северина по повод големата регионална турнеја „The Magic Tour”, пејачката изнесе...
Радио Милева

На Игор Којиќ му се заканува казна: И покрај забраната на судот, објавил заедничка фотографија со малолетниот син на Северина

Игор Којиќ, наводно, ќе мора да ги сноси последиците бидејќи прекршил судска одлука во врска со објавување фотографии на малиот Александар,...