публика

Пронајдени се 25 резултати на тема „публика“
Радио Милева

Возбудлив настап на фолкерката: На Теа Таировиќ среде песна и’ излезе градата, па имаше „блиска средба“ со публиката! (фото+видео)

Пејачката Теа Таировиќ настапила во еден клуб, па на половина настап и излетале градите од нивното „лежиште“. Теа воопшто не и придавала...
Радио Милева

Кога Теа Таировиќ ќе замеша: Во мини фустанче со две ленти преку градите и една преку колкови, кај машката публика предизвика слатки шокови (ВИДЕО)

Пејачката Теа Таировиќ привлекува внимание со својот изглед каде и да се појави, а нејзиниот егзотичен еротски танц и секси изглед го...
Радио Милева

За Драгана и Едо не важи Корона: Ионака се оддамна во изолација, па затоа се впуштија во уште една „жешка утринска акција“… овој пат, пред публика (ВИДЕО)

Во „Задруга 3“ се’ си е по старо…Паралелен свет. Исклучени од она што надвор се случува, учесниците во реалното шоу коронавирусот...
Радио Милева

„Ѕвездата на Гранд“ се снимаше додека и го масираа задникот: Марина има публика и кога го разбива целулитот! (ВИДЕО)

Сè попопуларната фолк пејачка Марина Богдановиќ е позната по своите природни бујни облини. Сепак целулитот е непријател на сите жени,...
Радио Милева

Познатиот српски актер се појави на концертот на Калиопи во Белград, па заедно во публика направија вистинско шоу

Македонската дива Калиопи Букле изминатиот период имаше успешна турнеја во регионот. Имено, по неколкуте концерти во Босна и Херцеговина,...
Радио Милева

Жика Јакшиќ и се извини, откако претходно ја навреди публиката: „Кој ги нема сите заби нека не се смее… да не ни го расипе кадарот“ (ФОТО)

Жика Јакшиќ и се извини на публиката на снимањето на „Никогаш не е доцна“  за шегата со забите и рече дека немал намера да навреди никого! Откако...
Радио Милева

На Кире Колемишевски, некогашниот член на „Нокаут“ и кога е надвор од музиката, најверна му е женската публика! (ФОТО)

Јавноста, особено помладите генерации го паметат како Кире, некогашниот член на групата „Нокаут“, новинарските кругови како синот...
Радио Милева

Вакво нешто се нема случено досега: Македонец „растури“ во „Ѕвездите на Гранд“, па Поповиќ го врати на бис (видео)

Веќе сме навикнати секоја сабота на Канал 5 телевизија да го гледаме регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ каде што покрај кандидатите...