подарок

Пронајдени се 110 резултати на тема „подарок“
Радио Милева

Андријана Јаневска се потсети на новогодишните празници од детството, па откри кој е најубавиот новогодишен подарок што го добила: „Розова машина за шиење“

Андријана Јаневска денес важи за македонска пејачка, виолинист во МОБ, доцент на ФМУ, автор на музика. Aндријана, Нова година ја дочекала...
Радио Милева

Сузана Гавазова славеше роденден: Сопругот прво ја шокираше со „мрсен подарок“ спакуван во пакет, а потоа ја изненади со вредно кутивче и букет (ВИДЕО)

Роденден е денот што го чекаме цела година… Најмногу децата, ама и возрасните, денот кој ни останал во паметење како ден од приказните...
Радио Милева

Се крие како и банкарот: Лила доби подарок од таен обожавател: „Храброст е да љубиш без да очекуваш нешто за возврат“

Секој ден имате прилика да ја гледате водителката Лила Филиповска на ТВ екраните како го води квизот „Се или нешто“ чија 11-та сезона...
Радио Милева

За Лила Филиповска заврши летото, па се на врати на снимање и доби пријатно изненадување: „Моите фанови се подбори од твоите“ (фото)

Лила Филиповска дека знае да ужива, знае да ужива, без разлика кое годишното време. Водителката на „Се или нешто“ летото го помина уживајќи...
Радио Милева

Го почитува нејзиниот лик и дело: Лепа Брена од богат бизнисмен добила подарок кој нема да ја остави рамнодушен!

Пејачката Лепа Брена добила подарок кој не се одбива толку лесно. Имено, како што пишува курир.рс, најголемата балканска ѕвезда со години...
Радио Милева

Анастасија не се штедеше за роденденот на мајка и, па еве каде ќе ја води Цеца: Луксузен хотел со пет ѕвездички со бања во спалната и џакузи на тераса (ФОТО)

Светлана Ражнатовиќ го прослави својот 48-ми роденден во својата вила во присуство на бројни роднини и пријатели. Ова е само уште една...
Радио Милева

Пејачката Сани Гроздановска доби секси роденденски подарок, го покажа, ама не го проба… или го проба, а неговата моќ ја почувствуваа и машки раце? (ФОТО)

Роденден е денот што го чекаме, цела година… Та биле деца мали или возрасни, сеедно, денот мора да се прослави, во зависност од условите,...
Радио Милева

Јавно му се заблагодари на деверот: Александра Пријовиќ доби несекојдневен подарок од Виктор Живојиновиќ (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ на сите им покажа што доби од нејзиниот девер, Виктор Живојиновиќ, син на фолк sвездата Лепа Брена. Имено,...
Радио Милева

Најцицлестата српска пејачка Јана го прослави 47. роденден, а од свекорот доби подарок – „боли глава“: Брендирана чанта, вредна колку еден стан (ФОТО)

Пејачката со најголеми природни гради во Србија и во регионот, Драгана Јана Тодоровиќ наполни 47 години, па доби бројни роденденски честитки,...